تبلیغات

تکذیب استعفای محمدجواد ظریف و خروج ایران از برجام + هشدار به شایعه سازان

استعفای محمدجواد ظریف و خروج ایران از برجام تکذیب شد

خروج ایران از برجام

محمدجواد ظریف

متاسفانه یکی از مشکلات شبکه های اجتماعی همانند تلگرام و اینستاگرام در ایران پخش سریع شایعات و ایجاد تشویش اذهان عموم مردم ایران است .

این اتفاق این روزها خود دولت را نشانه رفته و خبرهای گوناگونی توسط کانال ها و صفحات در تلگرام و اینستاگرام منتشر میشوند که تنها خاصیتشان به هم ریختن مردم و فشار بر روان مردم است .

متاسفانه عده ای از مردم ایران بعد از سال های سال هنوز اخبار موثق را در کانال ها و صفحات جست و جو میکنند و هر شایعه ای که در کانال های تلگرامی و صفحات اینستاگرامی پخش میشود را خبر موثق میدانند و به انتشار آن میپردازند .

استعفا محمدجواد ظریف و خروج ایران از برجام دو خبری بوده که در روزهای اخیر به شدت در حال انتشار در این مکان ها میباشند که هر دو خبر تکذیب شد .

استعفا محمدجواد ظریف

استعفا محمدجواد ظریف

شورای عالی امنیت ملی ضمن تکذیب شایعاتی در مورد استعفای محمدجواد ظریف و تصویب خروج ایران از برجام توسط تعدادی از کانال های خبری، به منتشر کنندگان این شایعات هشدار داد.

کیوان خسروی، سخنگوی شورای عالی امنیت ملی گفت: اخبار و مواضع شورای عالی امنیت ملی و دبیرخانه آن صرفا از سوی سخنگوی این نهاد اعلام می گردد و هرگونه اطلاع رسانی خارج از مسیر ذکر شده ضمن ان که مورد تایید نیست، اقدامی خلاف قانون محسوب می شود.

وی افزود: شناسایی و برخورد قانونی با شبه رسانه های متخلف که مبادرت به اقداماتی ا ز این دست می کنند توسط مراجع ذیربط در دست انجام است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار