تبلیغات

احتمال یافتن پیکر محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک پلاسکو

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به اینکه در حال حاضر در عملیات آواربرداری به طبقه همکف دست یافته‌ایم، گفت: احتمال می‌رود برخی از محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک باشند.

به گزارش صبحانه، سعید شریف‌زاده مدیرعامل آتش‌نشانی در ارتباط با عملیات حادثه پلاسکو اظهار داشت: این عملیات هنوز به اتمام نرسیده و از امروز صبح دیواری مقابل زمین پلاسکو زده‌ایم تا مسیر باز شود و معبر خیابان جمهوری، امکان رفت و آمد داشته باشد، از این طریق، زندگی کسبه و اهالی محل فلج نخواهد شد.
احتمال یافتن پیکر محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک پلاسکو
وی افزود: پارکینگی در ضلع شرقی زمین اختصاص داده شده است تا از آنجا معبری باز شود و عملیات ادامه یابد. در ارتباط با اتمام عملیات نیز باید توجه داشت که این قسمت از عملیات از حساسیت زیادی برخوردار است  و اکنون به طبقه همکف رسیده‌ایم.

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی تهران با اشاره به اینکه احتمال می‌رود برخی از محبوس‌شدگان در طبقه منفی یک باشند، گفت: همکاران ما به صورت فردی و گروهی به جست‌وجوی مفقودین پرداخته تا بتوانند آنها را از زیر آوار خارج کنند.

شریف‌زاده تأکید کرد:‌ تلاش داریم که بی‌احترامی به پیکر شهدا نشده و پیکر آنها از هم جدا نشود. بنابراین برای اتمام عملیات، زمان‌بندی تعیین نمی‌کنیم تا به شرایط مناسبی برسیم.

منبع : فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار