تبلیغات

فال روزانه پنجشنبه 18 بهمن 1397

حتما متعجب خواهید شد که بدانید فال روزانه 18 بهمن 1397 چه چیزی برای شما پیش بینی خواهد کرد. در اینجا نگاهی خواهیم داشت به فال روزانه بر اساس ماه تولد شما.

فال روزانه دوشنبه 12 آذر 1397
فال روزانه پنجشنبه 18 بهمن 1397

ستاره | سرویس سرگرمی - متولدین عزیز 18 بهمن تولدتان مبارک. شما افرادی خیرخواه، با استعداد و اصیل هستید. سالی که داشته‌اید بر مهارت‌های کسب درآمد شما افزوده است و بیش از قبل به منافع مالی دست پیدا می‌کنید.  مواظب دخل و خرج خود باشید تا تمام آنچه که به دست آورده‌اید از دست ندهید. 

فروردین

امروز احساس می کنید که باید با خودتان وقت بگذارانید اما درعین حال انرژی زیادی هم برای به اتمام رساندن پروژه‌های نیمه کاره خود دارید.  شرکت در گردهمایی‌هایی اجتماعی امروز چندان رضایت بخش نخواهد بود و ممکن است ارتباطات کوتاه و ناامیدکننده ای داشته باشد. بهتر است از خودتان بیرون بیایید و سپس بر روی آنچه می‌خواهید کار کنید، متمرکز شوید. به این ترتیب از روزتان خود لذت خواهید برد.

اردیبهشت

ممکن است در یک گروهی که در آن عضوید که می‌تواند گروه کاری باشد، به خاطر عدم هماهنگی بحث و مشاجره بالا بگیرد. شما به دنبال تحقق اهداف خود هستید اما به راحتی نمی‌توانید برای اطرافیانتان دلایل منطقی ارائه داده و آنها را قانع کنید. وضعیت برایتان ناراحت کننده خواهد بود. در این شرایط برای رهایی از احساس سرخوردگی بهتر است موقعیت را برای آرام شدن یا به قصد پیاده روی ترک کنید. 

خرداد

امروز می‌توانید انرژی زیادی برای کارهای روزمره و وظایفتان بگذارید. خیلی خوب است که کارهایتان را به سرعت تمام کنید تا بتوانید به برنامه‌های بعد از کار و شب خود برسید. البته این می تواند برای زمان کوتاهی شما را دچار استرس و ناراحتی کند. سعی کنید آن را کنترل کرده و اجازه ندهید این استرس باعث شود برخود نامناسبی با دیگران داشته باشید. به یاد داشته باشید، دوباره با این افراد مواجه می‌شوید.

تیر

شما می‌توانید با یک برنامه ریزی از تعطیلات پیش رو بیشترین استفاده را بکنید. در این مورد هیجان زده هستید و مشتاقید تا چند برنامه هیجان انگیز و لذت بخش برای خود بچینید و فرصت تعطیلات را از دست ندهید. ممکن است برخی از دوستانتان که در شهر دیگری زندگی می‌کنند از شما بخواهند که به دیدن آنها بروید. برنامه ریزی های خود را انجام دهید و بر آرامش فیزیکی و ذهنی خود تمرکز کنید. از روزهایتان لذت ببرید و خاطره بسازید. 

مرداد

برنامه‌های زیادی برای آینده دارید که باعث شده  توجه زیادی به مسائل مالی داشته باشید. اگر در مورد ایده‌های خود جدی هستید، آنها را عملی کنید. یک دوست، که به احتمال زیاد یک مرد است، می تواند به شما کمک کند تا همه چیز برایتان روشن‌تر شود. سعی نکنید تمام کارها را امروز انجام دهید. ممکن است به ذهنتان فشار بیاید و بیش از حد خسته شوید. پس آرام باشید.  

شهریور

روزهای آینده ارتباطات اجتماعی زیادی را تجربه خواهید کرد. ممکن است یک مهمانی بزرگ دعوت شوید  یا اینکه خودتان یک مهمانی در منزل برپا کنید. شاید برگزار کردن مهمانی به شما از این جهت که آیا به کارهایتان خواهید رسید یا خیر فشار وارد کند. نگران نباشید همه چیز درست خواهد شد و به خوبی پیش خواهد رفت. دوستان و افراد خانواده نیز به شما کمک خواهند کرد. ممکن است در این روزها به دیدن یک مسابقه ورزشی دعوت شوید یا خودتان در یک مسابقه سرگرم کننده شرکت کنید.

مهر

امروز به انرژی زیادی احتیاج دارید تا به کارهایتان برسید و وقتتان را بیهوده تلف نکنید. کارهایی در خانه هستند که باید انجام شوند و این شما را کلافه می‌کند. با کمک اعضای خانواده می‌توانید به سرعت و به راحتی همه آنها را به پایان برسانید. ممکن است یک سری کارهای دفتری نیز داشته باشید که باید تکمیل شود و به کندی پیش می‌رود. کارهایتان را مدیریت کنید و سپس از روزتان لذت ببرید.  

آبان

منتظر شب هستید تا به یک قرار رمانتیک یا دوستانه بروید. برنامه‌های دیگری مثل سینما یا کنسرت هم در سر دارید. حتی ممکن است فعالیت‌های کودکانه‌ای انجام دهید که باعث نشاط و سرخوشی شما شود. با این حال ترجیح می‌دهد مدت زمانی را نیز  بی سر و صدا نشسته و اجازه دهید دیگران صحبت کنند. در واقع ذهن شما پر است از حرف‌ها و مباحثی که در زمان کوتاه نمی‌توان بیان کرد پس ترجیج می‌دهید بیشتر شنونده باشید.

آذر

روز پر مشغله‌ای برای کل خانواده است. هر کدام برنامه خود را دارند و وقت خود را صرف آن می‌کنند. شاید این باعث شود که مدتی در خانه تنها شوید و بتوانید به کارهای خودتان برسید. در این روز پر مشغله شاید رفت و آمد زیادی نداشته باشید اما تماس‌های تلفنی خواهید داشت که وقت شما را می‌گیرد. احتمالا مدام مجبورید به تلفن یا پیام‌های گوشی خود جواب دهید. شاید دارید برای تعطیلات برنامه ریزی می‌کنید.

دی

خوشبختانه تمام سیارات برای شما مناسب هستند و هفته های آینده باید عالی باشند، هر روز تحریکات جزئی می تواند شما را متعجب کند. شما ممکن است نگران باشید که این خوشبختی طول نخواهد کشید. خودتان را به وحشت نیندازید. این همه در شش ماه آینده ادامه دارد. با این حال، ممکن است نیاز به تمرکز کافی داشته باشید اگر میخواهید آن را برای مدت زمان طولانی نگه دارید.

بهمن

وعده پیشرفت مالی ممکن است باعث شود تا امروز درگیر کارهای عقب افتاده خود شوید. ممکن است پروژه‌های شخصی داشته باشید که لازم است به اتمام برسانید تا دستمزد خود را دریافت کنید. ممکن است درگیر کارهای زیادی شوید و همین باعث شود تمرکز خود را از دست بدهید و نتوانید کارتان را به اتمام برسانید. اگر درگیر چنین حالتی شدید آرامش خود را حفظ کرده و با یک تلنگر دوباره تمرکز خود را به دست آورید.  

اسفند

امروز انرژی فیزیکی شما بسیار زیاد است و ممکن است بخواهید بیشتر وقت خود را صرف خوشگذرانی و شرکت در گروها و جمع‌های فامیلی یا دوستانه کنید. ممکن است بخواهید در یک کنسرت شرکت کنید اما نگرانید که به موقع نرسید، احتمال دارد تاخیر داشته باشید اما نگران نباشید  در نهایت به اصل برنامه خواهید رسید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار