تبلیغات

مدل‌ کیک روز مادر؛ تزئینات متنوع کیک برای روز مادر

با مدل کیک‌ های جدید و زیبا برای روز مادر، مادران خود را سورپرایز کنید. در این مقاله مدل کیک روز مادر در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف ارائه شده است.

مدل‌های متنوع کیک روز مادر
ستاره | سرویس آشپزی - روز مادر بهترین بهانه برای قدردانی از زحمات مادران و خوشحال کردن آن‌هاست. بچه‌ها به خصوص دختر خانم‌ها دوست دارند که در این روز مادرشان را سوپرایز کرده و انواع کیک مانند کیک اسفنجی، کیک یخچالی، کاپ کیک و... را تهیه و به سلیقه خودشان آن را تزئین کنند. اما انتخاب مدل و طرح کیک آن‌ها را دچار سردرگمی می‌کند. اگر به دنبال جدیدترین مدل‌های کیک برای روز مادر هستید حتما این مطلب را دنبال کنید. حتی شما می‌توانید از این مدل‌ها ایده بگیرید و به شیرینی فروشی‌ها سفارش کیک دهید. مدل کیک روز مادر کیک های گرد با رنگ سفید و صورتی
مدل کیک روز مادر
تزئین کیک روز مادر   تزئین کیک روز مادر

مدل کیک روز مادر طرح کودکانه

  تزئین کیک روز مادر   مدل کیک روز مادر کیک های شکلاتی برای روز مادر
 کیک شکلاتی برای روز مادر
کیک  شکلاتی برای روز مادر
مدل کیک روز مادر
کیک  شکلاتی برای روز مادر کیک های با رنگ سفید و قرمز تزئین کیک روز مادر مدل کیک روز مادر

کیک مخملی برای روز مادر

مدل‌های متنوع کیک روز مادر

مدل کیک روز مادر

تزئین کیک به مناسبت روز مادر با دیگر طرح ها
تزئین کیک برای روز مادر
کیک روز مادر طرح کلاه
تزئین کیک روز مادر
مدل کیک روز مادر
مدل‌های متنوع کیک روز مادر
تزئین کیک روز مادر

مدل‌ کیک روز مادر


در مورد روز مادر بدانید!

در ایران که یک کشور با دین اسلام است، روز تولد حضرت فاطمه را که مصادف با بیستم ماه جمادی الثانی است روز مادر و روز زن نامگذاری کرده‌اند. در این روز زنان در مقام زن بودن مورد احترام و تکریم قرار می‌گیرند. در روز زن همه تلاش می‌کنند که یک جشن هرچند کوچک برای مادر و همسر خود بگیرند.

اگر شما هم تجربه‌ای از درست کردن کیک برای روز مادر دارید یا ایده متفاوتی در ذهن دارید، آن را با ما و دیگر مخاطبان ستاره از طریق بخش "ارسال نظر" در انتهای همین صفحه در میان بگذارید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار