تبلیغات

خدمات‌رسانی مواکب حسینی به سیل‌زدگان

مواکب اربعین حسینی اما این بار در مسیر منتهی به مرزها و برای تهیه غذای زائران بر پا نشد بلکه خدام در نزدیکی شهرها و روستاهای سیل زده خوزستان مستقر شده‌اند تا اهالی این مناطق را مهمان غذای گرم سفره حسینی کنند.

به گزارش صبحانه، مواکب اربعین حسینی اما این بار در مسیر منتهی به مرزها و برای تهیه غذای زائران بر پا نشد بلکه خدام در نزدیکی شهرها و روستاهای سیل زده خوزستان مستقر شده‌اند تا اهالی این مناطق را مهمان غذای گرم سفره حسینی کنند.

 اگر چه بارندگی‌های شدید و سیل‎آسای اخیر خوزستان آسیب‌های زیادی به زندگی و کشاورزی مردم وارد کرد اما کمک و امداد رسانی به مردم سیل زده توسط افراد خیّر و نیکوکار، موسسات خیریه و مواکب اربعین حسینی به ویژه در تامین مواد غذایی گرم برای آنها تا حدودی درد آنها را تسکین بخشید.

مواکب اربعین حسنی اما این بار در مسیر منتهی به مرزها و برای تهیه غذای مورد نیاز زائرین بر پا نشد این بار آنها در کنار شهرها و روستاهای سیل زده بر پا شد تا آنها را مهمان غذای گرم سفره حسینی کند.

بر همین اساس، خادمین موکب بزرگ اربعین حسینی شهرستان دزفول به منظور یاری رسانی به هموطنان سیل زده حاشیه رودخانه دز با پشتیبانی مردم و خیرین شهرستان دزفول از روز شنبه ۱۰ فروردین ۹۸ به صورت خود جوش و شبانه روزی با حضور در محل های اسکان سیل زدگان (شامل:کمپ شهرداری، کمپ خوابگاه فرهنگیان، کمپ اردوگاه شهید قاضی همچنین بخشهای مرکزی چغامیش، روستاهای زاویه و نیروهای امدادرسان) اقدام به تهیه و توزیع سه وعده غذای گرم و در هر وعده یک هزارو 500 پرس غذا (صبحانه، ناهار و شام) و همچنین میان وعده با توزیع بیسکوت و خرما کرد.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار