تبلیغات

تصاویر متفاوت و دیدنی از بیت المقدس

وبسایت فرارو: همواره در رسانه‌ها اخباری مبنی بر درگیری فلسطینی‌ها با نظامیان رژیم اشغالگر قدس از شهر بیت المقدس مخابره می‌شود. یک عکاس به نام «نوام چن» سعی کرده که تصاویری متفاوت از شهر بیت المقدس ثبت و منتشر کند. او که سالهاست به کار عکاسی مشغول است می‌گوید: «تجربه عکاسی از بیت المقدس فراتر از کلمات است. من بسیار خوشحالم که توانستم از نقاط مختلف این شهر عکس بگیرم.» تصاویری متفاوت از بیت المقدس


بیت المقدس شهری در دامنه جبال الخلیل و یکی از قدیمی‌ترین شهر‌های جهان است. فلسطین و رژیم اشغالگر قدس هر دو این شهر را پایتخت خود می‌دانند. رژیم صهیونیستی موسسات دولتی اصلی خود را در این شهر نگه داشته است و این شهر را اورشلیم می‌داند در مقابل حکومت خودگردان فلسطین بیت المقدس را به عنوان مقر حکومت خود می‌شناسد.

تصاویری متفاوت از بیت المقدس


رژیم اشغالگر قدس در بخش شرقی بیت المقدس نفوذ کرده و از نظر جامعه جهانی به صورت غیرقانونی اقدام به شهرک‌سازی کرده است. این شهر از نظر هر سه دین بزرگ ابراهیمی یهودیت، مسیحیت و اسلام، مقدس است.

تصاویری متفاوت از بیت المقدس

جمعیت بیت المقدس در سال ۲۰۱۲ هشتصد هزار نفر اعلام شده است و مساحت آن ۱۲۵ کیلومترمربع است. بیت المقدس یکی از چهار شهر مقدس یهودیان و مقدس‌ترین شهر در مسیحیت محسوب می‌شود و نیز پس از مکه و مدینه، سومین شهر مقدس برای مسلمانان است.

تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس تصاویری متفاوت از بیت المقدس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار