تبلیغات

تعبیر خواب اجاره خانه - پرداخت اجاره در خواب چه تعبیری دارد؟

با تعبیر خواب اجاره کردن منزل، تعبیر خواب اجاره دادن خانه، تعبیر خواب پرداخت اجاره و تعبیر خواب اجاره نامه در این مقاله همراه ما باشید.

تعبیر خواب اجاره دادن خانه – تعبیر خواب اجاره دادن مغازه – تعبیر خواب اجاره خانه


با مجموعه تعبیر خواب ستاره همراه باشید.
 

برای مشاهده تعبیر خواب سایر موضوعات حرف مورد نظر خود را انتخاب کنید:

ستاره | سرویس سرگرمی - اجاره یا کرایه دادن در رویا نشانه مسئولیت دوجانبه، بهایی که باید برای آنچه می‌خواهیم بپردازیم است. همچنین گرفتن پول اجاره، نمایانگر آنچه از دیگران از لحاظ احساسی یا تاثیر می‌خواهیم یا می‌گیرم می‌باشد.

تعبیر خواب اجاره کردن

لیلا برایت می‌گوید: اگر در خواب دیدید که مکانی را اجاره کرده‌اید، بدین معنا است که در امور شخصی خود به دیگران وابسته‌اید.

 

کتاب سرزمین رویاها:

یک خانه اجاره می‌کنید: مراقب رقیب باشید. یک مغازه اجاره می‌کنید: کارهای شما بخوبی پیش خواهند رفت. زمین اجاره می‌کنید: شانس در روابط اجتماعی.

تعبیر خواب پرداخت اجاره

آنلی بیتون می‌گوید: اگر در خواب دیدید که مشغول پرداخت اجاره‌ی خانه‌ی خود هستید، دلالت به آن دارد که منافع مالی قابل توجه‌ای به دست خواهید آورد. اگر در خواب دیدید که قادر به پرداخت اجاره بهای خود نیستید، نشانه‌ی آن است که از روابط اجتماعی با دیگران سود اندکی خواهید برد.

کارل گوستاو یونگ:

خواب دیدن اینکه اجاره پرداخت می‌کنید بیانگر مسئولیت‌های شخصی و حس استقلال شماست. تعبیر دیگر این است که بیانگر فاز تحول در زندگی تان است. خواب دیدن اینکه شما پول کافی برای پرداخت اجاره ندارید یا اجاره تان زیاد می‌شود بیانگر این است که روان احساسی تان خسته است. کسی یا موقعیتی، تقاضا‌های سنگینی به عهده‌ی شما می‌گذارد. به صورت مستقیم تر، خواب می‌تواند بیانگر نگرانی‌های مالی باشد. خواب دیدن اینکه شما خانه تان را اجاره می‌دهید بیانگر این است که اولویت‌های خودتان را به خاطر دیگری کنار گذاشته اید. بویژه اگر خانه‌ی کودکی تان را اجاره می‌دهید، به این معنی است که زمان آن رسیده است که از شر گذشته خلاص شوید و ارزش آینده را شناسایی کنید.

تعبیر خواب اجاره نامه

درکتاب سرزمین رویاها آمده است:

شما یک اجاره نامه را امضا می‌کنید: عدالت درتعقیب شما خواهد بود. از یک نفر می‌خواهید که یک اجاره نامه را امضا کند: زندان یک اجاره نامه را باطل می‌کنید: آینده شما نامعلوم است. برای اجاره بدنبال مستأجر می‌روید: با یک دشمن آشتی خواهید کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار