تبلیغات

آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه رانندگان اتوبوسرانی اعلام شد

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری آخرین مهلت ثبت‌نام بیمه رانندگان را ۳۱ فرودین ماه اعلام کرد.

به گزارش صبحانه،محسن مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری اظهارکرد: طبق اطلاع رسانی‌های انجام شده به سازمان‌های اتوبوسرانی شهری و نیز سازمان‌های مدیریت حمل ونقل بار و مسافر تا کنون بیش از ۲۸ هزار نفر از رانندگان و کمک رانندگان سراسرکشور در سامانه جامع بیمه اتحادیه اتوبوسرانی ثبت نام کرده اند.

وی با اشاره به ثبت نام ۲۸ هزار نفر راننده و کمک راننده گفت: از این تعداد ۱۸ هزارنفر دفترچه بیمه تامین اجتماعی را طی سنوات گذشته دریافت کرده‌اند و از یارانه دولتی بهره مند می‌شوند.

مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کل کشور تصریح کرد: آخرین مهلت ثبت نام در این سامانه از طرف سازمان تامین اجتماعی ۳۱ فروردین ماه سال جاری است.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان واجد شرایط که تاکنون موفق به ثبت نام در این سامانه نشدند می‌تواند تا تاریخ ذکر شده اقدام به ثبت نام کنند.

مسلم خانی گفت: هم چنین رانندگان واجد شرایطی که تاکنون ثبت نام نکردند می‌توانند با مراجعه به سازمان‌های اتوبوسرانی ومدیریت حمل ونقل بار و مسافر و ارائه مدارک و مستندات مربوطه نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار