تبلیغات

تعبیر خواب توپ؛ تعبیر دیدن توپ در خواب 0580

تعبیر خواب توپ؛ تعبیر دیدن توپ در خواب؛ تعبیر توپ در خواب؛ معنی دیدن توپ در خواب؛ دیدن توپ در خواب؛ خواب توپ؛ تعبیر توپ در مجله اینترنتی آتا ایران

تعبیر خواب توپ در مجله اینترنتی آتا ایرانتعبیر خواب توپ؛ تعبیر دیدن توپ در خواب 0580دیدن توپ در خواب چه تعبیری دارد؟تعبیر خواب توپ از منوچهر مطيعي تهراني:

 توپ بازي در خواب ما شهوت است و لهو و لعب و فريب دنيا و رفتن به دنبال چيزهائي که پايه و مايه ندارند. فريب و نيرنگ زندگي محسوب مي شوند و انسان را از حقيقت دور مي کنند. توپ در خواب سراب است. سرابي فريبنده که چون به آن مي رسيد خاک مي يابيد و عطش در شما باقي مي ماند. چنانچه در خواب ديديد که دنبال توپ مي دويد( در صورتي که فوتباليست و واليبا ليست و اهل توپ بازي و توپ نباشيد) خواب شما مي گويد که فريب مي خوريد و مدت ها خود را به کاري بيهوده سرگرم و دل خوش نگه مي داريد. در واقع باد مي کاريد و حسرت درو مي کنيد.

اگر در خواب توپي که به دنبال آن هستيد پنچر شود يا بترکد واقعيت بر شما آشکار مي گردد. در نيمه راه گمراهي چشم شما باز مي شود و در مي يابيد که تا آن جا هم به اميد عبث آمده ايد. اگر در خواب ببينيد که کسي توپي را به طرف شما شوت مي کند يا توپي خوش آب و رنگ و شکيل به شما مي دهد خوابتان مي گويد که در آينده نزديک کسي در صدد اغواي شما بر مي آيد. عکس اين هم صادق است اگر شما توپي را به طرف ديگري شوت کنيد يا به او بدهيد. ديدن توپ در خواب با تعريفي که از آن شد مي تواند حالات گوناگون داشته باشد که خود بيننده خواب قادر به تشخيص و تعبير خواهد بود.

تعبیر خواب توپ از لوک اويتنهاو:
توپ – بازي – يا بادکنک : دير کرد در انجام برنامه ها ، شما کارهايتان را بدون فکر انجام ميدهيد

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار