تبلیغات

دوقلوهای سارق دستگیر شدند

سرپرست سرکلانتری چهارم تهران بزرگ از دستگیری دو سارق لوازم خودرو با ۱۰۰ فقره سرقت خبر داد که دوقلو بودند و در هنگام دستگیری خود را جای قل دیگر معرفی می کردند.

دوقلوهای سارق دستگیر شدندبه گزارش صبحانه،سرهنگ علیرضا ناصری نژاد در این باره اظهار کرد: از چندی پیش تا کنون برخی شهروندان با مراجعه به کلانتری ۱۳۶ فرجام اعلام می‌کردند که لوازم خودرو آن‌ها به سرقت رفته است، بنابراین رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت و تیمی از ماموران کلانتری به طور ویژه مسئول شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان شدند.

وی ادامه داد: در بررسی‌های صورت گرفته دو سارق حرفه ای لوازم خودرو شناسایی شدند. این افراد که دو برادر دو قلو بودند، در پرونده خود چند فقره دستگیری در خصوص سرقت لوام خودرو و مالخری اموال مسروقه داشتند.

ناصری نژاد با بیان اینکه این افراد دو قلوی همسان بودند، گفت: این سارقان تا کنون حین دستگیری خود را جای قل دیگر معرفی می‌کرده و به این ترتیب می‌توانستند از اعمال قانون رهایی پیدا کنند اما بعد از اینکه مشخص شد این افراد با همدستی یکدیگر سرقت‌هایشان را انجام می‌دهند، پس از شناسایی مخفیگاه متهمان، دو متهم در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند.

بر اساس گزارش پلیس، این افراد پس از دستگیری به کلانتری ۱۳۶ فرجام منتقل شده و طی تحقیقات پلیسی به ۱۰۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند. همچنین تا کنون  ۱۳ تن از مالباختگان شناسایی شدند و تحقیقات در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار