تبلیغات

کلاهبردار ۴۵ میلیاردی در بوشهر دستگیر شد

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم سابقه‌داری که با شگردهای مختلف از متقاضیان دریافت پروانه ساختمانی در بوشهر کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

به گزارش صبحانه، فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: متهم سابقه‌داری که با شگردهای مختلف از متقاضیان دریافت پروانه ساختمانی در بوشهر کلاهبرداری می‌کرد، دستگیر شد.

سردار "خلیل واعظی" در بیان جزئیات این خبر اظهار اشت: متهم که در گذشته از کارکنان قراردادی شهرداری بوشهر بوده افرادی را که به شهرداری مراجعه می کردند و متقاضی دریافت پروانه ساختمان بودند و یا به علت ساخت و ساز غیر مجاز در کمیسیون های مربوطه محکوم به پرداخت جریمه می شدند را شناسایی می کرد.

وی گفت: این کلاهبردار با این شگرد که قادر به تسریع در روند اخذ پروانه ساختمان و کم کردن جریمه ناشی از ساخت و ساز غیر مجاز می باشد و همچنین با معرفی خود به عنوان عضو کمیسیون مزایده و مناقصه شهرداری، مبالغ قابل توجهی از این افراد اخاذی و کلاهبرداری کرده است.

به گفته سردار واعظی متهم پس از انجام اقدامات مجرمانه به مکان نامعلومی متواری شده بود که با ورود کاراگاهان کشف جرم پلیس آگاهی به پرونده و انجام اقدامات اطلاعاتی و پلیسی مخفیگاه وی در یک شهر مرزی در شمال غرب کشور شناسایی شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر عنوان داشت:: متهم در حالی که با استفاده از یک خودرو خارجی قصد داشت به کمک قاچاقچیان انسان به صورت غیر قانونی از مرز خارج شود دستگیر و به بوشهر منتقل شد.

سردار واعظی افزود: با تلاش کار آگاهان پلیس تاکنون مدارک و مستندات ۴۵ میلیارد ریال اخاذی و کلاهبرداری وی جمع آوری شده است.

وی با بیان اینکه متهم در گذشته نیز ۶ فقره سابقه جعل و کلاهبرداری داشته است گفت: تاکنون ۶ شاکی در این رابطه شناسایی شده است.

این مقام ارشد انتظامی به شهروندان توصیه کرد در مراجعه به ادارات و سازمان ها هرگز به واسطه ها اعتماد نکنند و کارهای خود را از مبادی رسمی و قانونی پیش ببرند.

منبع:ایلنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار