تبلیغات

وقتی شستن قبر‌ها نیز آنلاین می‌شود! +عکس

پیشرفته شدن تکنولوژی به مردگان نیز رسید. با افزایش مشغله‌های زندگی و روی آوردن مردم به شهر نشینی شغل‌های مختلفی بنا به نیاز افراد جامعه به وجود آمده است.

به گزارش صبحانه،پیشرفته شدن تکنولوژی به مردگان نیز رسید. با افزایش مشغله‌های زندگی و روی آوردن مردم به شهر نشینی شغل‌های مختلفی بنا به نیاز افراد جامعه به وجود آمده است. شغل‌هایی که زمانی عجیب به نظر می‌آمد، اما با گذشت زمان دیگر یک امر طبیعی برای برخی از مردم جامعه به شمار می‌آید.وقتی شستن قبر‌ها نیز آنلاین می‌شود! +عکسگروهی در "ایران" آغاز به کار کرده است که خدماتی مانند شستن سنگ قبر، روشن کردن شمع و نذری دادن را بصورت آنلاین انجام می‌دهند. این گروه نتیجه کار خود را بصورت آنلاین نمایش می‌دهد و پس از اطمینان از خدمات ارائه شده برای مرده، هزینه آن بصورت آنلاین پرداخت می‌شود.

گفته شده است که یکی از کارت‌های تبلیغاتی این گروه که بدون هیچ اسم و رسمی هم می‌باشد با شعر «برمزارم بیا… یادم کن بخوان سوره‌ای شادم کن» مزین شده است. در ادامه این کارت تبلیغ روشن کردن شمع، گل کاری و شستن با گلاب را تبلیغ کرده است.

وقتی شستن قبر‌ها نیز آنلاین می‌شود! +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار