تبلیغات

دانلود مداحی و نوحه برای شب قدر

مداحی و نوحه برای شب قدر با صدای گرم و دلنشین مداحان اهل بیت از جمله علیمی، کریمی، بنی فاطمه، اکبری و ... به سبک‌های مختلف خوانده شده اند.

مداحی و نوحه برای شب قدر


ستاره |
سرویس مذهبی _
 مداحی و نوحه برای شب قدر یکی از بخش های اصلی برنامه های احیا شب های قدر بوده و غالبا درباره امام علی (ع) سروده شده اند. در ادامه این متن می‌توانید چند نمونه مداحی و نوحه برای شب قدر دانلود کنید که توسط برجسته ترین مداحان ایران خوانده شده اند.

دانلود مداحی و نوحه برای شب قدر‌ ۱. مداحی به چشم تو بدهکارم با صدای دلنشین حاج محمود کریمی ۲. مداحی سر شکست با نوای گرم حاج محمود کریمی مداحی و نوحه برای شب قدر ۳. مداحی تو شاه و من غلام با صدای زیبای عبدالرضا هلالی مداحی و نوحه برای شب قدر ۴. مداحی به نام ساقی کوثر با صدای مداح اهل بیت مهدی اکبری مداحی و نوحه برای شب قدر ۵. مداحی شب قدر با صدای مداح اهل بیت جواد مقدم ۶. مداحی هرکی جنون کارشه با صدای جواد مقدم ۷. مداحی در بسته شده از جواد مقدم مداحی و نوحه برای شب قدر ۸. مداحی ملائک خادمان آستانش با صدای حمید علیمی ۹. مداحی علی‌ای ساغر کوثر با نوای گرم حمید علیمی مداحی و نوحه برای شب قدر ۱۰.  مداحی فرقت شکسته با صدای دلنشین مجید بنی فاطمه ۱۱.مداحی ندهد فرصت گفتن با صدای مداح اهل بیت مجید بنی فاطمه مداحی و نوحه برای شب قدر

شما کدام یک از این نوحه‌ها را می‌پسندید؟ دیدگاه‌ها و نظرات خود را از طریق بخش "ارسال نظر" با مخاطبان ستاره درمیان بگذارید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار