تبلیغات

پیاز کیلویی ۲هزار تومان شد +جدول

قیمت عمده فروشی انواع میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد.

به گزارش صبحانه،قیمت عمده فروشی ۵۲ میوه و تره بار در میدان مرکزی میوه و تره بار شهر تهران اعلام شد. قیمت این مصحولات در مقایسه با هفته گذشته کمی کاهش داشته است اما نرخ بخش از این محصولات کماکان بالا است.

بنابراین گزارش در میان میوه های فصل قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم زرد آلود بر اساس درجه کیفی ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان، توت فرنگی ۵ تا ۲۲ هزار تومان، گلابی جنگلی ۴ تا ۱۲ هزار تومان، هلو ۷ تا ۱۴ هزار تومان، گوجه سبز برقان ۵ تا ۱۳ هزار تومان و گوجه سبز شمال ۳ تا ۹ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

قیمت هر کیلوگرم هندوانه هزار و ۵۰۰ تا ۲ هزار و ۵۰۰ تومان، ملون ۳ تا ۵ هزار تومان، طالبی ۳ هزار و ۵۰۰ تا ۵ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار ۲ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان و موز ۱۱ تا ۱۳ هزار تومان قیمت گذاری شده است.

بنابراین گزارش قیمت عمده فروشی هرکیلوگرم سبزی جور در میدان مرکزی میوه و تره بار ۲ تا ۳ هزار و ۵۰۰ تومان، سبزی خوردن ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار تومان، پیاز ۲ تا ۳ هزار و ۷۰۰ تومان، سیب زمینی نو ۴ تا ۶ هزار تومان و گوجه فرنگی ۲ هزار و ۵۰۰ تا ۴ هزار و ۵۰۰ تومان است.

منبع: تسنیم

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار