تبلیغات

یک تن گوشت فاسد در شهر ری معدوم شد

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری از کشف و معدود سازی حدود یک هزار کیلوگرم انواع گوشت فاسد از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد.

به گزارش صبحانه،وحید رستگاری رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حدود یک هزار و 60 کیلوگرم انواع گوشت و فرآورده خام دامی فاسد از ابتدای سال 98 تاکنون در این شهرستان کشف و معدوم شد.

وی گفت: این میزان فرآورده خام دامی در جریان نظارت و بازدید کارشناسان و بازرسان اداره دامپزشکی از مراکز عرضه و تولید گوشت و همچنین رستوران‌ها کشف‌شده است.

رئیس اداره دامپزشکی شهرستان ری در ادامه بیان کرد: غیربهداشتی بودن گوشت‌های کشف‌شده با نمونه‌گیری و آزمایش‌های دقیق علمی توسط اداره دامپزشکی شهرستان ری تشخیص داده‌شده و معدوم‌سازی این میزان گوشت سفید و قرمز با حکم دستگاه قضائی انجام‌شده است.

رستگاری افزود: بازرسان اداره دامپزشکی شهرستان ری در راستای تأمین بهداشت و سلامت فرآورده‌های دامی به‌صورت مستمر عملکرد مراکز عرضه و توزیع گوشت قرمز و سفید شهرستان را پایش و نظارت‌ها لازم را در خصوص تاریخ‌مصرف و سالم بودن گوشت انجام می‌دهند.

وی در پایان بابیان اینکه بخش مهمی از ارتقای سلامت و بهداشت جامعه با تأمین فرآورده‌های دامی و لبنی سالم تحقق می‌یابد، خاطرنشان کرد: کنترل و نظارت بهداشتی فرآورده‌های خام دامی در همه مراحل تولید و استحصال، حمل‌ونقل و عرضه در دستور کار دامپزشکی شهرستان ری قرار دارد.

منبع:فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار