تبلیغات

انفجار کپسول گاز در ساختمان قدیمی در تهران

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار کپسول گاز و تخریب ساختمانی با شش نفر ساکن خبر داد.

به گزارش صبحانه، سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از انفجار کپسول گاز و تخریب ساختمانی با شش نفر ساکن خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگویی درباره این حادثه اظهار کرد: ساعت ٢٠ و ٢۶ دقیقه امروز یک مورد حادثه انفجار ساختمان به سامانه ١٢۵ آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران اطلاع داده شد که در پی آن بلافاصله سه ایستگاه به محل حادثه واقع در محله پامنار اعزام شدند.

محل حادثه یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود که طبقه همکف آن انباری برای نگهداری لوازم یدکی و طبقه دیگر محل استراحت شش کارگر تبعه افغانستان بین ٢٠ تا ٣٠ ساله بود.

وی ادامه داد: این افراد در حال پخت غذا بودند که کپسول گاز ٩ کیلویی که از آن استفاده می‌کردند منفجر شده و پس از آن بخشی از سقف و دیواره‌های طبقه دوم تخریب می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان این که این انفجار موجب وقوع آتش سوزی نشده بود، گفت: در حالی که این انفجار موجب ایجاد آتش سوزی نشده بود اما حرارت انفجار اولیه موجب ایجاد مصدومیت برای چهار نفر از این کارگران شده بود که حال دو نفر از آنها وخیم‌تر از دیگران بود، از همین جهت این افراد پس از حضور اورژانس در محل حادثه برای ادامه روند درمان به مرکز درمانی منتقل شدند.

وی افزود: آتش‌نشانان ایمن‌سازی‌های لازم را انجام دادند و با جست و جوی محل حادثه از نبود فرد دیگری زیر آوار ناشی از آنجا اطمینان حاصل کردند.

به گفته وی این عملیات ساعت ٢١ و ١٢ دقیقه به پایان رسید و آتش نشانان به ایستگاه خود بازگشتند.

منبع:ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار