تبلیغات

محکومیت ۱۱ میلیاردی قاچاقچی طلا در کردستان

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان از کشف بیش از ۱۱ کیلو طلای قاچاق و محکومیت بیش از یک میلیارد تومانی قاچاقچی طلا خبر داد.

به گزارش صبحانه، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان از کشف بیش از ۱۱ کیلو طلای قاچاق و محکومیت بیش از یک میلیارد تومانی قاچاقچی طلا خبر داد.

سیدنجیم حسینی مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان اظهار کرد: مأموران پاسگاه ساوجی این شهرستان دو قاچاقچی را که قصد ورود غیرقانونی به مرز‌های کشور داشتند، شناسایی و طی یک عملیات شبانه موفق به دستگیری یکی از آنان شدند.

وی افزود: در این عملیات یکی از قاچاقچیان از محل متواری و از فرد دستگیر شده محموله حاوی ۱۱ کیلو و ۲۳۵ گرم و ۳۱۰ سوت طلا کشف و ضبط شد.

حسینی گفت: رئیس شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان مریوان با توجه به اظهارات متهم و همچنین نبود مدارک مثبت گمرکی، محموله کشف‌شده را قاچاق عنوان کرد و متهم را به پرداخت یک‌میلیارد و ۲۷۲ میلیون تومان جزای نقدی در حق صندوق دولت محکوم کرد.

وی با اشاره به اظهارات متهم مبنی بر مالکیت طلا‌ها به فرد متواری که تابعیت کشور عراق را دارد، بیان کرد: با استناد به ماده ۱۱ اصلاحی اساسنامه ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، طلا‌های کشف شده در اختیار ستاد اجرایی فرمان حضرت امام استان کردستان قرار گرفت.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان کردستان با اشاره به رد اعتراض متهم به‌حکم شعبه بدوی تعزیرات حکومتی شهرستان مریوان تصریح کرد: رأی صادره توسط شعبه بدوی صادر و عیناً تائید، قطعی و لازم‌الاجراست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار