تبلیغات

ثبت قرنیه چشم معتادان برای تهیه بانک اطلاعاتی

رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین گفت: با خرید دوربین‌های ثبت قرنیه چشم از این پس بانک اطلاعاتی معتادان بر اساس نوع قرنیه چشم انجام می‌شود.

به گزارش صبحانه،سرهنگ بیژن خدایی روز سه شنبه در سومین شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان قزوین افزود: ۱۶۱ قاچاقچی، ۷۱۴ نفر نگهدارنده مواد مخدر و ۶۷۹ معتاد در سه ماهه نخست امسال در استان دستگیر شدند که در خصوص معتادان به نسبت سال گذشته با افزایش دستگیری همراه هستیم.

وی با بیان اینکه بیشترین کشفیات مواد مخدر به تریاک اختصاص دارد، اضافه کرد: ۷۷۷ کیلو انواع مواد مخدر طی مدت یاد شده در استان کشف شده که به نسبت سال گذشته ۲۴ درصد افزایش داشته است.

خدایی، آمار کل دستگیرشدگان در این مدت را هزار و ۸۸۰ نفر عنوان کرد و گفت: در رابطه با دستگیرشدگان حوزه مواد مخدر به نسبت سال گذشته ۳۲ درصد افزایش داشتیم که سن ۹ درصد آنها بین ۱۵ تا ۲۴ سال است.

این مسئول انتظامی با بیان اینکه ۲۷۶ مورد طرح ارتقای امنیت اجتماعی از ابتدای امسال تاکنون در نقاط مختلف استان احرا شده است، تشریح کرد: در این مدت ۹۲ مرحله پاکسازی صورت گرفته و پاکسازی نقاط آلوده و جرم خیز جز اولویت‌های استان به حساب می‌آید.

منبع:ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار