تبلیغات

رامبد جوان؛ دورویی یا آزادی؟ اینجا شما قضاوت می‌کنید

رامبد جوان را نمی‌توان نشناخت! پرفالوئرترین سلبریتی ایرانی در اینستاگرام پس از مهناز افشار و شاید یکی از بد اقبال‌ترین آن‌ها. در این قسمت بستری فراهم آمده است تا نظراتتان در متن همین خبر منتشر شود و با یکدیگر درباره موضوع مطرح شده به بحث و تبادل نظر بپردازید.

ستاره | سرویس چهره‌ها - لازم به ذکر است که نظرات ارسالی شما (در صورت دارا بودن شرایط انتشار) به ترتیب تاریخ در متن همین مقاله منتشر خواهد شد تا آنگونه که باید دیده و خوانده شود.

رامبد جوان؛ دورویی یا آزادی؟ اینجا شما قضاوت می‌کنید


رامبد و نگار در کانادا

مردم ایران ما شما رو خیلی دوست داریم (صدای رامبد)، خیلییییی (پاسخ حضار)...

این اولین چیزی بود که با شنیدن این خبر که رامبد و نگار رفتن تا بچه‌شونو کانادا به دنیا بیارن بارها و بارها در ذهنم تکرار شد و تکرار شد و تکرار... . درست مثل "امشب دل من هوس رطب کرده عمو حسن" همونقدر سمج و از ذهن بیرون نرو! به دنبال این ندای افسارگسیخته اما کلماتی نیز به ذهنم خطور کرد. واژگانی چون ریا، دورویی، فریب، یا نه آزادی، حقوق شهروندی و سری که باید در زندگی خودش باشد یا حتی نانی که باید به نرخ روز خورد یا...

عکس بی حجاب نگار

نمک خوردی نمک‌ها نوش جونت، نمکدونو چرا شکستی پس؟! 

تا قبل از انتشار این عکس از رامبد و نگار توی کانادا دردم یکی بود، این عکس که اومد بیرون شد چندتا، تا جایی که شک کردم نکنه انگشتم شکسته باشه! با هر منطقی سنجیدم جور در نیومد که نیومد. آزادی و زندگی شخصی درست ولی آدم اونم از نوع سلبریتی نباید از گذشته درس عبرت بگیره؟ تو که میدونی تو قطب جنوبم که بری مردانی از سرزمین پارس هستن که منتظرن دست تو دماغت کنی عکستو بگیرن پخش کنن توی شبکه‌های اجتماعی پس چرا آزاده نامداری رو سرلوحه خودت قرار ندادی؟ البته شنیدم که میگن کانادا بادهای موسمی معروفی داره عین برج ایفل و تاج محلش که معروفه.

رامبد جوان؛ دورویی یا آزادی؟ اینجا شما قضاوت می‌کنید


خلاصه که این عکس هم داستانی شد واسه خودش و باعث شد که رامبد از این جا رونده، حالا از اون طرف هم مونده بشه و ندونه که وقتی میاد ایران چی انتظارشو میکشه.

حقیقتش من یه کم نگران اون بچه‌م هستم که طفل معصوم هنوز نیومده و از همه جا بی خبر اینقدر حاشیه دنبالشه. نمیدونم چرا منو یاد قانون سه نسل مجازات توی کره شمالی انداخت!

در هر صورت توی همین فضای مجازی که داریم درباره‌ش حرف می‌زنیم فقط کاربرای عادی نبودن که به این ماجرا واکنش نشون دادن و رامبد کامنت چندتا پست آخرشو بخاطرشون بست! پرویز پرستویی و امیرمهدی ژوله از رامبد دفاع کردن و رضا رفیع و اخبار بیست و سی هم انتقاد. بیشتر چهره‌های مطرح کشورمون هم ترجیح دادن سکوت کنن تا مورد عنایت کاربرنماهای فضای مجازی قرار نگیرن.

شما هم اگه دیدگاهی درباره این موضوع دارین و دوست دارین دیگران هم نظر شما رو بخونن و راجع بهش نظر بدن پایین همین صفحه در بخش نظرات مطرح کنین تا پس از تایید در متن خبر منتشر بشه.

دیدگاه‌های شما اینجا منتشر می‌شود

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار