تبلیغات

توقیف حدود 1600 کیلو پنیر غیربهداشتی در گیلان

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی گیلان گفت: حدود یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم پنیر غیربهداشتی در استان متوقف شد.

به گزارش صبحانه،محمد عباسی عصر اظهارداشت: پیرو اعلام مسمومیت غذایی ناشی از مصرف پنیر سنتی در گیلان، بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی استان، به صورت ضربتی از مراکز عرضه مواد غذایی در سطح استان بازدید کردند که در جریان این بازدیدها و بازرسی‌ها ضمن نمونه برداری نسبت به توقیف حدود یک هزار و ۶۰۰ کیلوگرم پنیر غیربهداشتی اقدام شد.

وی اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان گیلان برای کنترل بهداشتی مواد خوراکی و آشامیدنی در سطح استان گیلان به صورت مستمر از مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازرسی می‌کنند.

عباسی از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده عرضه مواد خوراکی و آشامیدنی فاقد مشخصات بهداشتی شامل تاریخ تولید، انقضا معتبر، پروانه‌های بهداشتی و آدرس محل تولید و نگهداری در شرایط نامناسب، مراتب را از طریق شماره تلفن ۱۹۰ اطلاع رسانی کنند.

منبع:ایرنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار