تبلیغات

زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود کیست ؟! + تصاویر

زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود کیست ؟! + تصاویر هویت زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود مشخص شد عکس منیره احمد، زن ۳۲ ساله بنگلادشی- آمریکایی مسلمان مجله مراحم به سی ان ان، تنها یک روز پس از تحلیف دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، مخالفان وی در تجمعاتی که علیه او شکل گرفته بود، تصویر زنی محجبه را منتشر کردند که به نظر می‌رسید تصویری خیالی از “شپارد فیری” باشد که نمایانگر وضع بسیاری از زنان در آمریکاست.

اما این تصویری تخیلی از این هنرمند نیست؛ بلکه تصویر یک زن به نام “منیره احمد” است که ده سال پیش گرفته شده بود. او آن زمان نمی دانست نماد جنبشی بزرگ خواهد شد.

منیره احمد، زن ۳۲ ساله بنگلادشی- آمریکایی است که به نماد مقاومت در طول تظاهرات زنان بدل شده است. این تصویری است که ده سال پیش در خلال تظاهراتی که در پاسخ به حملات ۱۱ سپتامبر انجام شده بود، گرفته شده است.

منیره احمد در خصوص انتشار تصاویرش در تظاهرات های ضد ترامپ گفته است: پیامی که این تصویر آن زمان داشت، همانی است که امروز دارد و آن این است که تو می توانی افتخار کنی که در عین آنکه آمریکایی هستی، مسلمان نیز می‌باشی و نباید به خاطر یکی از دو هویت قربانی شوی.

 زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود , عکس منیره احمد، زن 32 ساله بنگلادشی- آمریکایی مسلمان , نماد مقاومت در طول تظاهرات زنان , هویت زنی که نماد مبارزه با ترامپ بودزنی که نماد مبارزه با ترامپ بود , عکس منیره احمد، زن ۳۲ ساله بنگلادشی- آمریکایی مسلمان , نماد مقاومت در طول تظاهرات زنان , هویت زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود  زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود , عکس منیره احمد، زن 32 ساله بنگلادشی- آمریکایی مسلمان , نماد مقاومت در طول تظاهرات زنان , هویت زنی که نماد مبارزه با ترامپ بودزنی که نماد مبارزه با ترامپ بود , عکس منیره احمد، زن ۳۲ ساله بنگلادشی- آمریکایی مسلمان , نماد مقاومت در طول تظاهرات زنان , هویت زنی که نماد مبارزه با ترامپ بود

.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار