تبلیغات

واکنش آموزش و پرورش به خبر توزیع «کنسرو» در مدارس

اخیرا اخباری مبنی بر توزیع قوطی‌های "کنسرو مرغ" در مدارس استان ایلام و چنداستان دیگر در فضای مجازی منتشر شد که روابط عمومی آموزش و پرورش ایلام چرایی آن بیان کرد.

به گزارش صبحانه، فارس شریفی، مسئول روابط عمومی آموزش و پرورش استان ایلام ، درباره علت توزیع قوطی‌های کنسرو در مدارس استان ایلام توضیحاتی ارائه و اظهار کرد: ایلام دروازه عتبات عالیات است و در ایام اربعین حسینی بالغ بر 10 میلیون قوطی کنسرو از سوی آستان قدس و خیرین در اختیار ستاد اربعین و مسئولان استان قرار گرفته بود تا میان زوار اربعین توزیع شود که تعدادی از کنسروها باقی مانده بودند که با تصمیم مسئولان استان قرار بر این شد میان اقشار ضعیف توزیع شود که بخشی از آن هم به دست معلمان و دانش آموزان رسید.
واکنش آموزش و پرورش به خبر توزیع «کنسرو» در مدارس
شریفی با بیان اینکه سازمان‌ها و نهادهای متولی از جمله بهزیستی و کمیته امداد نیز در توزیع کنسروها کمک و مشارکت کردند گفت: این اقلام به لحاظ بهداشتی و سلامت مشکلی ندارند و بر خلاف اخبار نقل شده علت توزیع آنها نیز مسایل سیاسی نیست.

منبع : ایسنا

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار