تبلیغات

خارج کردن تومور ۶۲ کیلویی از شکم یک بیمار! +تصویر

طی یک عمل جراحی سخت در یکی از بیمارستان های کالیفرنیا تومور ۶۲ کیلویی از شکم یک ۵۷ ساله خارج شد.

خبرگزاری فارس:  پزشک کالیفرنیایی مؤفق شد توده خوش‌خیم ۶۲ کیلوگرمی را از شکم یک مرد اهل می‌سی‌سی‌پی خارج کند.

«روجر لوگان» که ۵۷ سال دارد دچار معده درد شدیدی شد و به این دلیل بارها به پزشک مراجعه کرده بود ولی آنها قادر به تشخیص بیماری وی نبودند و همه درد و ورم وی را به چاقی مرتبط می‌دانستند.

 خارج کردن تومور ۶۲ کیلویی از شکم یک بیمار! +تصویر در نهایت معاینات یک پزشک کالیفرنیایی نشان داد، یک توده سنگین‌وزن در شکم او قرار گرفته است.این توده بیش از یک دهه در قسمت زیر شکم این مرد وجود داشت و به حدی بزرگ شده بود که موقع نشستن روی زمین قرار می‌گرفت؛ «روجر» می‌گوید: «این توده به حدی بزرگ بود که انگار طنابی دور گردنم انداخته بودم و سه کیسه سیمان را در طول روز با خودم جا به جا می‌کردم».

روجر که مغازه عتیقه‌فروشی دارد مدت‌ها بود که دیگر سر کار نمی‌رفت؛ سنگینی توده‌ای که در شکم او وجود داشت مانع فعالیت‌های روز مره وی می‌شد و «روجر» تنها قادر به لم دادن روی تخت بود.

«روجر» که حدود ۱۵ سال این تومور را در بدنش تحمل کرده بود، در نهایت در بیمارستان کالیفرنیا تحت جراحی قرار گرفت و اکنون حال مساعد و رو به بهبودی دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار