تبلیغات

تعبیر خواب عکس گرفتن

دیدن عکس و عکس گرفتن در خواب نماد مستند سازی است. این خواب هشداری در مورد درس عبرت گرفتن از گذشته و استفاده از آن در آینده را بیان می‌کند.

تعبیر خواب عکس گرفتن با دوربین - تعبیر خواب عکس گرفتن از خود - تعبیر خواب عکس گرفتن با موبایل - تعبیر خواب عکس گرفتن با گوشی - تعبیر خواب عکس یادگاری


تعبیر خواب عکس گرفتن

عکس گرفتن نماد مستند سازی است بنابراین دیدن آن در خواب می‌تواند این‌ گونه به شما القا کند که قبل از انجام هر کاری دقت فراوان نمایید شاید این خواب هشداری به شما در مورد پرهیز از انجام هرگونه فعالیت بدون فکر قبلی باشد.

مطیعی تهرانی: دوربین عکس و فیلمبرداری برخورد ما را با حوادث روزمره زندگی نشان می‌دهد.

معبرین غبری می‌گویند:

خواب‌هایی که در مورد عکاسی و عکس گرفتن دیده می‌شوند به شدت بر عبرت گرفتن از تجربیات گذشته تاکید می‌کنند. ضمیر ناخود آگاه شما هشداری را از درس گرفتن وقایع گذشته و به کار گیری در آیندتان می‌دهد.اگر در خواب دیدید که کسی از شما عکس می‌گیرد بایستی خط قرمز زندگی خود را فراتر برده تا بیشتر از فعالیت‌های زندگیتان لذت ببرید.

تعبیر خواب عکس

هانس كورت می‌گوید: مشاهده‏ عكس در خواب، بیانگر آن است كه به دام افراد حیله‏‌گر، گرفتار می‌شوید.

برایت می‌گوید: 

اگر در خواب عكس خودتان را ببینید، به این معنا است كه در انجام كارها باید دقت داشته باشید.دیدن عكس دوستان در خواب، به معناى داشتن روزهاى خوب است. دیدن عكس افراد غریبه در خواب، به معناى آشنایى با افراد جدید است.

منابع:

مجله اینترنتی ستاره

www.auntyflo.com

pendarno.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار