تبلیغات

داعش به فرد محکوم به سنگسار دلداری می دهد! +تصاویر

دلداری داعش به فرد محکوم به سنگسار یکی در اقدامی عجیب عناصر داعش پیش از سنگسار دو جوان سوری با در آغوش گرفتنشان به آنها امید دادند که با وجود گناهی که مرتکب شده است پس از مرگ مورد بخشش خداوند قرار گیرند.

مجله مراحم: عناصر داعش روز گذشته دو جوان متهم به همجنس گرایی را در استان حمص سنگسار کردند. عناصر داعش در ابتدای اجرای این حکم در میان تجمع تعدادی از اهالی این استان حکم صادر شده از سوی دادگاه داعش را اعلام کردند و در اقدامی عجیب دو محکوم را در آغوش گرفته و برای آنها طلب رحمت و بخشش کردند. داعشی‌ها پس از آن اقدام به سنگسار این دو جوان کردند.

دیلی میل می افزاید که داعش قصد دارد با این تصاویر وجهه انسانی عناصر خود را به تصویر بکشد و این تصاویر بیشتر به یک صحنه نمایش یا تئاتر شبیه است.  سنگسار توسط داعش و دلداری قبل از سنگسار دلداری داعش به فرد محکوم به اعدام,در آغوش گرفتن محکوم به مرگ   در آغوش گرفتن محکوم به مرگ دلداری داعش به فرد محکوم به اعدام,در آغوش گرفتن محکوم به مرگ دلداری داعش به فرد محکوم به اعدام,در آغوش گرفتن محکوم به مرگ دلداری داعش به فرد محکوم به اعدام,در آغوش گرفتن محکوم به مرگ دلداری داعش به فرد محکوم به اعدام,در آغوش گرفتن محکوم به مرگ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار