تبلیغات

شیطنت حلزون در سواری گرفتن از لاک پشت + تصاویر

شیطنت حلزون در سواری گرفتن از لاک پشت + تصاویر سواری گرفتن مجانی حلزون از لاک پشت مجله مراحم : شیطنت حلزون آب زیرکاه در سواری مجانی گرفتن از لاک پشت گوش قرمز سوژه لنز دوربین عکاس آماتور شد.

حلزون آب زیرکاه برای طی کردن مسیری در استخر باغی در جاکارتای اندونزی از لاک پشت گوش قرمزی سواستفاده کرد و سوارش شد.

لاک پشت از همه جا بی خبر که سرش به کار خودش بود توسط حلزون موذی مورد سواستفاده قرار گرفت. این لحظات ناب و دیدنی توسط عکاس آماتور “رونی کورنیاوان” در باغش در جاکارتا ثبت شده است.

حلزون شیطون بعد از اینکه تمام طول استخر را در لاک این خزنده بسر برد به محض رسیدن به مقصد خود را به بینی لاک پشت رساند تا پیاده شود. این تصاویر نشان دهنده این است که دوستی در عجیب ترین موقعیت ها حتی در قلمرو حیوانات نیز یافت می شود

 سواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزونسواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزون سواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزونسواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزون سواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزونسواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزون سواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزونسواری گرفتن حلزون از لاک پشت , سواری گرفتن حلزون

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار