تبلیغات

راهنماي خريد لباس عيد

بطور کلي خريد لباس اصولي دارد که بايد رعايت شود چه براي فصل بهار چه براي ساير فصول.

به گزارش صبحانه، خريد لباس براي فصل بهار يکي از راحت‌ترين خريدهاست چرا که با توجه به اعتدال هوا شما گزينه‌هاي بسيار زيادي داريد. اما بطور کلي خريد لباس اصولي دارد که بايد رعايت شود چه براي فصل بهار چه براي ساير فصول.

* در مجموع پيروي از مد کار جالبي به نظر نمي‌رسد اما گاهي در ميان مدهاي روز سبک‌هاي زيبايي ديده مي‌شود که توجه شما را جلب مي‌کند. گاهي هم براي سال جديد که فصل بهار است رنگهاي زيبايي توسط متخصصان مد ارائه مي‌شود که شايد هرگز به ذهن شما نرسيده باشد. پس اگر قصد خريد لباس براي سال جديد را داريد بد نيست در حد اعتدال مدهاي جديد لباس را هم در نظر بگيريد.

* خاصيت بازار شب عيد تکراري بودن لباس‌هاست. سعي کنيد از اين تکراري بودن فرار کنيد شايد لباسي که امسال در فروشگاه‌ها زياد است براي شما مناسب نباشد. هميشه سعي کنيد هيجان خريد کردن را کم کنيد، چرا که بودن در فضاهاي خريد جوي کاذب در شما ايجاد مي‌کند که ممکن است بعدا از خريدتان کاملا ناراضي باشيد.

پس لباس‌هاي مختلفي که مي‌بييند به اندام‌تان بهتر مي‌آيد را امتحان کنيد. لباس‌هاي چپ و راستي براي اندام گلابي شکل مناسب هستند. در حالي که لباس‌هاي کشيده و راسته افراد ريزه اندام و تپل را کشيده‌تر نشان مي‌دهد و لباس‌هاي تنگ با کمربندهايي که دور کمر بسته مي‌شوند، معمولا به هر اندامي مي‌آيند.

* انتخاب رنگ لباس بسيار مهم است. گرچه ممکن است رنگ خاصي امسال در بازار باشد اما آن رنگ به شما نيايد. پس رنگ مناسب خودتان را انتخاب کنيد که شما را زيباتر و باوقارتر نشان بدهد. سعي کنيد براي بهار از رنگهاي شادتر مثل آبي و سبز استفاده کنيد.

* حراجي‌هاي آخر فصل را براي خريد بهارتان از دست ندهيد. نگران اين نباشيد که بعدا لباس‌هاي بهتري وارد بازار خواهد شد چرا که معمولا خريد از حراجي‌هاي شب عيد به نفع شما خواهد بود هم از جهت اقتصادي و هم از جهت جنس و حس رضايت خريد. پس تا حراجي‌ها به پايان نرسيده براي خريد اقدام کنيد.

* يادتان باشد خريد براي بهار يا اصطلاحا خريد شب عيد امري ضروري نيست و اين فقط يک حس خوب براي سال جديد است که مي‌توان با خريد تنها يک لباس يا يک وسيله براي منزل به دست آيد. پس لطفا براي خريد قبل از عيد و با اين شلوغي خيابان‌ها عجله نکنيد.

حتما شما در کمد لباستان، لباس‌هاي خوبي داريد که مي توانيد دوران عيد را با آنها سپري کنيد. اگر هم واقعا به لباس جديد براي بهارتان احتياج داريد، اين خريد را به بعد از عيد، با خيال راحت و در فروشگاه‌هاي خلوت‌تر موکول کنيد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار