تبلیغات

شهرک سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد

برترین ها: در سال 1946، دسته ای از ستاره های هالیوودی از جمله روی راجرز، دیک کورتیس و راسل هیدن تصمیم گرفتند برای ساخت فیلم های وسترن که در آن زمان بسیار پرطرفدار بودند، به مکان های دور افتاده سفر کنند و یک مجموعه غرب وحشی در بیابان های کالیفرنیای جنوبی بسازند. آن ها 6 کیلومتر به سمت شمال غرب دره یوکا رانندگی کردند که دو ساعت از لس آنجلس فاصله دارد و شروع به ساخت نماها و فضاهایی کردند که یک شهر وسترن قرن نوزدهمی را شبیه سازی می کرد. این شهر پایونیرتاون نام گرفت.


این پروژه یک موفقیت بزرگ بود. بیش از دویست فیلم وسترن و نمایش تلویزیونی در این شهر فیلمبرداری شد. همان طور که سال ها می گذشت و علایق هالیوود از وسترن به ایده های جدید تغییر کرد، کسب و کار در پایونیرتاون کاهش یافت و نقش جدیدی به خود گرفت، تبدیل به یک جاذبه توریستی شد. اخیرا مردم شهرهای بزرگ،  هنرمندان، کارآفرینان و دیگر شخصیت ها که به دنبال استراحت و فراغت از زندگی پراسترس خود هستند به اینجا می آیند و اقامت می کنند. جولیان تی.پیندر، فیلمساز کانادایی در سال 2014 باهمسرش از لس آنجلس به پایونیرتاون نقل مکان کرد. آن ها یک کابین معدن خریدند و آن را تبدیل به یک خانه زیبا کردند.


کسب و کارهای جدید نیز در این شهر ظاهر شدند. یک استودیوی ضبط موسیقی، یک فروشگاه دامن های عجیب، پیراهن زنانه، لباس و کت چرم در این شهر وجود دارند. هم چنین می توانید در «کاخ پایونیرتاون» از غذاهای خوشمزه، کباب، برگر، ساندویچ و موسیقی زنده لذت ببرید. جمعیت این شهر در بیش از ششصد نفر است.

مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد مجموعه سینمایی که تبدیل به یک شهر واقعی شد 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار