تبلیغات

تعبیر خواب کنده شدن ناخن

با تعبیر خواب کنده شدن ناخن و تعبیر خواب شکستن ناخن به روایت معبرین غربی در مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره همراه ما باشید.

تعبیر خواب ناخن گرفتن ابن سیرین - تعبیر خواب افتادن ناخن دست ابن سیرین - تعبیر خواب ناخن مرده - تعبیر خواب افتادن ناخن شست دست
تعبیر خواب کنده شدن ناخن

از دیدگاه معبرین غربی دیدن ناخن در خواب نشانه دفاع و محافظت از بیننده خواب در برابر مشکلات است. همانگونه که برخی از حیوانات با استفاده از ناخن‌های خود در برابر حمله دیگر حیوانات از خود حفاظت می‌کنند دیدن این گونه خواب‌ها می‌تواند سمبلی از مقابه در برابر سختی‌ها باشد. بنابراین رخ دادن هر گونه رویدادی در مورد ناخن (کنده شدن، شکستن و...) احساس ضعف یا قوت بیننده خواب در مواجه با مشکلات را بیان می‌کند.

معبرین غربی می‌گویند: دیدن افتادن و یا کنده شدن ناخن در خواب احساس ناتوانی در برابر تهاجمات است. حس ضعیف بودن و بی دفاع شدن در خواب خود را به صورت کنده شدن ناخن نشان می‌دهد.

تعبیر خواب شکستن ناخن

آنلی بیتون می‌گوید:

دیدن ناخن‌های شکسته در خواب، نشانه بیمار شدن و شکست خوردن در حرفة خود است.اگر خواب ببینید که ناخن‌هایتان شکسته است، به این معنا است که در انجام کاری دچار شکست می‌شوید.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

dreammoods.com

تهیه و ترجمه: مجله اینترنتی ستاره

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار