تبلیغات

ازدواج لیلا بلوکات با یکی از افراد معروف

ازدواج لیلا بلوکات

لیلا بلوکات یکی از بازیگران مشهور سینما و تلویزیون است که طرفدارن زیادی هم دارد. او دارای مدرک کارشناسی فرش است و دو خواهر و یک برادر هم دارد. جدیدا اخباری درباره ازدواج لیلا بلوکات با والیبالیست مشهور سعید معروف شنیده ایم. همچنین در برخی رسانه ها گفته شده لیلا بلوکات با علی کریمی دوست است. اما به نظر شما کدام یک واقعیت دارد ؟ برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره ادامه مطلب را مطالعه کنید.

ازدواج لیلا بلوکات با سعید معروف یا علی کریمی واقعیت دارد ؟

او میگوید این شایعه ازدواج بدترین شایعه‌ای است که در مورد خودش شنیده‌ و زندگی اش را به شدت مختل کرده است.

ازدواج لیلا بلوکات

سخنان لیلا بلوکات به زبان خودش درباره ازدواج لیلا بلوکات

«ارتباط من با یک والیبالیست، البته بد نیست به این نکته اشاره کنم، چون من آدم ورزشی هستم، قطعا با افراد ورزشی زیادی در ارتبال خواهم بود، والیبالیست، فوتبالیست، حتی کشتی گیر و… این رفت و آمدها باعث شده تا شایعاتی به وجود بیاید.

دلیل دیگر شیوع این حرف و حدیث‌ها درباره من به دلیل خیریه‌هایی است که راه اندازی کرده‌ام و از افراد ورزشی و دیگران کمک خواسته‌ام تا در این کار پسندیده با من همراه باشند.

شایعه‌ای دیگر این که من با یکی از بچه‌های تیم والیبال ازدواج کرده ام! و به علت این که با آقای علی کریمی برای کارهای خیریه پیشتر در ارتباط و تعامل هستم، شایعه شده بود با ایشان دوست هستم و …

به دلیل روابط کاری‌ام، با آدم‌های گوناگونی در ارتباط هستم. قطعا این بدان معنی نیست که با هر کسی اسلام و احوالی پرسی می کنم، رابطه دارم و قرار است ازدواج کنم! متاسفانه این شایعات در زندگی شخصی هر فردی تاثیرگذار خواهد بود. الان یک دختر مجرد هستم اما اگر متاهل بودم، قطعا با همسرم به مشکلاتی برمیخوردم. خداروشکر افراد نزدیک و خانواده‌ام، مرا به خوبی می‌شناسند. یک بار شایعه شده بود من تصادف و فوت کرده‌ام؛ برای چند ساعتی خانواده من نگران شدند یا این که شایعه شده بود خارج از کشور زندگی می‌کنم، این موضوع باعث شد خیلی از کارگردانان نتوانند با من قرارداد ببندند و …»

لیلا بلوکات بازیگر سینما، تئاتر ، تلویزیون است. ازدواج لیلا بلوکات

همچنین او سفیرآسایشگاه معلولین فیاض بخش،حامی کودکان کار و موسس خیریه مهر است. ازدواج لیلا بلوکات

همچنین لیلا بلوکات علاوه بر ناراحتی از شایعه هایی که درباره ازدواجش گفته شده میگوید از بعضی از خانم های همکارم ناراحت هستم . چون علنا نقش مرا می دزدند. ازدواج لیلا بلوکات

لیلا بلوکات تا امروز مجرد است. ازدواج لیلا بلوکات

امیدواریم از این بخش از مجله اینترنتی زیگیل خوشتان امده باشد. کاش یاد میگیرفتیم تا زمانی که از چیزی مطمین نشدیم به شایعات دست و پا ندهیم و انها را پخش نکنیم

.

#شوهر لیلا بلوکات #عکس لیلا بلوکات #لیلا بلوکات #همسر لیلا بلوکات

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار