تبلیغات

گلشیفته فراهانی و نیکول کیدمن بازیگران نجس شدند (عکس)

گلشیفته فراهانی و نیکول کیدمن بازیگران نجس شدند

به گزارش ایران ناز گلشیفته فراهانی بازیگر مهاجرت کرده ایرانی بار دیگر این روزها خبر ساز شده است . این بازیگر زن مشهور قرار است به زودی همبازی نیکول کیدمن سوپر استار سینمای هالیوود شود .پاترسون، تیت داناوان و بازیگر ایرانی گلشیفته فراهانی در کنار نیکول کیدمن به جمع بازیگران نجس پیوسته اند.

گلشیفته فراهانی در کنار ستارگان هالیوود در این درام (فیلم نجس) که به کارگردانی نیل برگر ساخته می شود، ستارگانی همچون برایان کرانستون و کوین هارت، و همچنین نیکول کیدمن نیز حضور دارند که به تازگی گلشیفته فراهانی و تیت داناوان به جمع این بازیگران پیوسته اند.

گلشیفته فراهانی و نیکول کیدمن بازیگران نجس شدند (عکس)

موضوع فیلم حول محور یک داستان واقعی می گردد. داستان دوستی میان یک میلیونر فلج و کسانی که از او مراقبت می کنندو آن ها مشغول توسعه یک باند غیر معمول هستند.

داناوان در نقش یکی از همسایگان کرانستون بازی خواهد کرد، در حالی که فراهانی ایفاگر نقش یکی از مراقبان خواهد بود. گلشیفته فراهانی را پیش از این در اثاری از جیم جارموش، دزدان دریایی کارائیب و …. دیده بودیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار