تبلیغات

تعبیر خواب ویرانی - خراب شدن خانه در خواب چه مفهومی دارد؟

با تعبیر خواب ویرانی (خراب شدن) خانه و تعبیر خواب خراب شدن مسجد یا عبادتگاه همراه مجموعه تعبیر خواب مجله اینترنتی ستاره باشید.

تعبیر خواب خراب شدن سقف خانه - دیدن خانه خرابه در خواب - تعبیر خواب خراب شدن خانه قدیمی - تعبیر خواب خراب شدن خانه همسایه - تعبیر خواب خراب شدن خانه ابن سیرین
تعبیر خواب ویرانی و خرابی

بنا به گفته معبرین اسلامی و کهن دیدن ویرانی و خرابی در خواب دلیل بر گمراهی و ضلالت است. ابن سیرین خراب کردن جایی که آباد است را در خواب نشانه به وجود آمدن مشکلاتی یا گمراهی در شغل و حرفه بیننده خواب می‌داند. معبرین جدید دیدن خانه در حال فروپاشی را بیانگر بحرانی استرس زا و سخت می‌دانند.

احساسی که در فرد در هنگام ویرانی به وجود می‌آید در تعبیر خواب بسیار تأثیر گذار است. مطیعی تهرانی در این باره می‌گوید: اگر در خواب جایی را ویران ببینید و از دیدن آن به هر که تعلق دارد خوشحال شوید، تعبیر ندارد ولی اگر ویرانی ببینید و اندوهی در شما پدید آید غم و غصه است. 

تعبیر خواب ویران شدن مسجد

حضرت امام صادق (ع) ویران کردن مسجد یا عبادتگاه را نقصان در دیدن و دنیا می‌دانند.

تعبیر خواب ویرانی و خرابی به روایت معبرین غربی

لوک اویتنهاو می‌گوید:

ویرانه: روابط شما با اطرافیان بهتر خواهد شددیدن ویرانه: غم وغصهدیدار کردن از ویرانه‌ها: شما به مدارج عالی خواهید رسیددر ویرانه‌ها خوابیدن: ضرر و زیان

آنلی بیتون می‌گوید: دیدن ویرانی در خواب، بیانگر مشکلات فراوان است.

منابع:

کتاب بانک جامع تعبیر خواب

Pendarno.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار