تبلیغات

احمد و یاسمن مدیران خانه فساد همراه با دختران بدکاره

احمد و یاسمن مدیران خانه فساد همراه با دختران بدکارهاحمد و یاسمن مدیران خانه فساد همراه با دختران بدکاره 

در قاهره مصر اتفاق افتاد،احمد و یاسمن که ملک خود را به خانه فساد تبدیل کرده بودند و دختران بدکاره را در آن جای داده بودند دستگیر شدند. به گزارش رکنا تامر عبدالشافی رئیس دایره تحقیقات اداره پلیس Police قاهره با اعلام این خبر گفت یک واحد آپارتمان شناسایی شد که مدیریت آن با فردی به نام احمد بود.

 به گزارش پارس ناز وی افزود دراین آپارتمان افرادی اقدام به قاچاق Contraband مواد مخدر Drugs و اقدام به برقراری رابطه هاي شوم می کردند.رئیس اداره تحقیقات پلیس خاطرنشان کرد در جست وجو از این آپارتمان اضافه بر مواد مخدر و داروهای غیر مجاز جنسی یک اسلحه غیر مجاز نیز کشف شد.

عبدالشافی افزود دراین منزل تیمی چهار زن به نام هاي یاسمین امنیه هدیر و ایناس حضور داشتند که در کارهای شیطانی احمد شرکت داشتند.وی بیان کرد: احمد به هر کدام از کارکنان خود یک دوم از سود کارهای کثیف خود سهم می داد تا دست وی را رو نکنند.احمد و کارکنان شیطان Evil صفتش دستگیر شدند و پرونده برای رسیدگی به دادستانی فرستاده شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار