تبلیغات

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

طالع عاشقانه شما در هفت روز آیندهطالع عاشقانه شما در هفت روز آینده 

طالع بینی عاشقانه اي برای شما داریم که مربوط به هفت روز آینده میشود و از اتفاقات احساسی شما در هفت روز آینده خبر خواهد داد.این هفته نیز با طالع بینی هفتگی عشق بدونیم از پیامدهایی که سیارات در زندگی عاشقانه شما دارند با خبر شوید و هر انچه زندگی تان در روزهای آینده در پیش رو دارد را از طریق ستاره ها مشاهده نمایید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

فروردین
این هفته شما و محبوب قادر هستید همدیگر را کاملا درک کنید. ماه کامل در روز سه شنبه وارد بخش روابط عاشقانه شما شده و باعث میشود برترین لحظات رمانتیک را با هم داشته باشید. باید از سیاره ونوس سپاسگزار باشید زیرا بعد از مدتی مشکلات در رابطه باعث شده همۀ چیز به خوبی پیش برود.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

اردیبهشت
این هفته تغییراتی در تقسیم کارتان ایجاد می‌شود. شاید از کارهای منزل خسته شده اید و از همسرتان می‌خواهید قسمتی از کارها را به عهده بگیرد. گرچه هر دوی شما با این تغییر اخیر موافقت خواهید کرد. از روز شنبه احساس می‌کنید زندگی عاشقانه و زندگی اجتماعی تان در مسیر درستی پیش می‌رود. اگر مجرد هستید آخر هفته با یک فرد اخیر آشنا می‌شوید و ملاقات خواهید داشت.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

خرداد
این هفته بیشترین رضایتمندی از زندگی رمانتیک خود دارید. ماه کامل در بخش روابط عاشقانه محبتی عمیق از محبوب به ارمغان می آورد. اگر با در حال آشنایی با فرد جدیدی هستید عشق را احساس خواهید کرد. زندگی عاشقانه تان از روز شنبه بهتر و بهتر میشود و محبوب شما را در جهت اهداف شغلی تان حمایت میکند. حتی کمک میکند یکی از اهداف را دنبال نمایید و به شما اطمینان و اعتماد به نفس میدهد.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

تیر
این هفته هر دو با موافقت یکدیگر به نتیجه و تصمیمی که صلاح خانواده هاست میرسید. از یکی از خویشاوندان تان یک خبر عاطفی می‌شنوید و این خبر باعث می‌شود اکثر به هم تکیه کنید. اگر مجرد هستید حواستان به ملاقاتی که در پایان این هفته دارید باشد. این فرد از فرهنگی متفاوت هست.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

مرداد
این هفته به یک تصمیم نهایی در مورد رابطه تان می‌رسید و ماه کامل در بخش روابط نشانه شما این موضوع را ثابت میکند. هر دوی شما در روابط تان تعمق میکنید و در آخر به این نتیجه می‌رسید که یک منبع مالی مشترک با هم داشته باشید. مشکل مالی که هفته ها داشتید این هفته رفع خواهد شد.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

شهریور
هر چیز مبهم و مشکوکی که در روابط تان داشتید رفع میشود. سیاره ونوس بعد از مدت ها عقب نشینی به حرکت مستقیم خود ادامه میدهد. در طول چند هفته قبل تلاش زیادی در رابطه با بهتر شدن مسائل مالی و احساسی کرده اید و بالاخره احساس می‌کنید از یک طلسم رها شده اید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

مهر
بالاخره رابطه شما به نتیجه می‌رسد و به تمام قضاوت ها و سخن چینی ها خاتمه میدهد. از امروز به بعد با عذرخواهی هاي دیگران به علت قضاوت هاي نادرستی که درباره شما کرده اند مواجه میشوید. هر دوی شما روی داشتن یک رابطه سالم تمرکز میکنید و این رابطه یکنواخت را تغییر می‌دهید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

آبان
فردی که در قبل رابطه اي عاشقانه با او داشته اید باز میگردد و شما را در یک مثلث عشقی پیچیده قرار میدهد. اما در نهایت میدانید که تمایل دارید در رابطه اي که هستید بمانید. یکی از اتفاقاتی که ستاره ها برای تان رقم زده اند تصمیم برای بچه دار شدن هست و هر احساسی که سعی در پنهان کردنش داشته اید برملا میشود زیرا اکثر از این قادر به پنهان کردنش نبوده اید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

آذر
یکی از رویاهایی که مدت هاست با همسرتان به اشتراک گذاشته اید به وقوع می پیوندد. این هدف مشترک هر دوی شماست. اگر مجرد هستید این رویا ممکن هست ایجاد یک رابطه سالم و خوشحال باشد که این هفته باید منتظر رخ دادنش باشید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

دی
تصمیمی که مدت هاست با هم گرفته اید این هفته عملی میشود. از طریق این تصمیم نه تنها به سازش و مصالحه اکثر میرسید بلکه همسرتان افکار و رویاهای تان را اکثر از قبل درک می‌کند و می شناسد و برای رسیدن به انها حمایت تان میکند. اگر مجرد هستید با فردی ملاقات میکنید که قبلا با او آشنا شده اید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

بهمن
در طی سفری که دارید با فردی آشنا می‌شوید که کاملا جذب او خواهید شد به قدری که فکر میکنید او همان نیمه گمشده شماست. به همین علت تمام مشکلات جغرافیایی را نادیده می‌گیرید. اگر متاهل هستید بین شما و همسرتان یک مسئله حقوقی پیش می‌آید. ممکن هست برای رفع این مسئله پای تان به دادگاه هم کشیده شود. اما سرانجام با رفع مشکل نفس راحت می‌کشید.

طالع عاشقانه شما در هفت روز آینده

اسفند
سیاره ونوس از اواسط ماه قبل در نشانه شما حرکت نزولی داشته و دوران سختی را در زندگی شما ایجاد کرده. این دوره سخت از اواسط این ماه شدیدتر شده و شرایط را برای شما سخت تر کرده هست. ونوس باعث شده برای ایجاد تغییرات شخصی جهت بهتر شدن روابط تان اکثر فکر کنید و رابطه پیروز تری داشته باشید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار