تبلیغات

امید علومی و سحر قریشی محرم هستند اما ازدواج نکرده اند + عکس

امید علومی و سحر قریشی محرم هستند اما ازدواج نکرده اند محرمیت سحر قریشی و امید علومی منجر به ازدواج آنها نشده است و سحر قریشی قصد ادواج ندارد .

سحر قریشی یکی از بازیگران زن ایرانی است که بالطبع اخبارهای بسیاری را در سال های گذشته از وی دیده و شنیده اید .

امید علومی خواننده معروف یکی از اخبار پیرامون سحر قریشی بازیگر زن ایرانی است که ازدواج امید علومی و سحر قریشی خبر مهمی بود .

امید علومی و همسرش سحر قریشی از تیترهای اخبار داغ این چند ساله بازیگر زن ایران بود که البته سحر قریشی اخیرا امید علومی را فقط محرم اعلام کرد نه همسر .

امید علومی و سحر قریشی محرم هستند اما ازدواج نکرده اند

سحر قریشی و امید علومی

امید علومی و سحر قریشی

محرمیت سحر قریشی و امید علومی از نکته های جالبی بوده که اخیرا بازیگر زن به آن اشاره کرده و جالبتر آن موقعست که از عدم تمایلش برای ازدواج میگوید .

سحر قریشی با اظهارنظر اخیرش عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردنش را به واقعیت تبدیل کرد.

سحر قریشی سال گذشته در برنامه دید در شب در پاسخ به سوالی درباره نسبتش با امید علومی گفت: من به هر حال در شرایطی نیستم که تنها بخواهم به زندگی ام ادامه بدهم، البته من امید را از قبل می شناختم ولی الان درمرحله نامزدی آن هم به صورت محرم برای آشنایی بیشتر با هم هستیم.

امید علومی و سحر قریشی محرم هستند اما ازدواج نکرده اند

امید علومی و سحر قریشی

اما وی در مصاحبه ای که به تازگی انجام داده است درباره سوالی مبنی بر اینکه قصد ازدواج دارد یا نه گفت: نه فعلا قصد ازدواج ندارم یعنی زیاد به این موضوع فکر نمی کنم و کارهای مهم تری دارم.

با این اظهارنظر قریشی عملا برخی شایعات درباره ازدواج نکردن وی به واقعیت پیوست.

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره اولین امتیاز را ثبت کنید

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار