تبلیغات

پیشنهاد جنجالی سپاهان به ستاره پرسپولیس/ با این مبلغ می‌آیم!

کمال کامیابی نیا یکی از بازیکنان کلیدی پرسپولیس در دو فصل اخیر بوده. هافبک دفاعی این تیم که در پایان فصل و به عنوان بازیکن آزاد می تواند تیم جدید خود را انتخاب کند.


پرسپولیس بارها از کامیابی نیا خواسته تا پای میز مذاکره بنشیند و برای فصل بعد توافق کند. این خواسته هنوز با موافقت کمال مواجه نشده و این بازیکن فعلا مشغول بررسی پیشنهادهایش است تا بهترین تصمیم را برای آینده بگیرد.
سپاهان یکی از مشتری های پر و پا قرص کامیابی نیا است. مدیران این باشگاه با نظر زلاتکو کرانچار چند روز قبل به کامیابی نیا پیشنهاد حضور در سپاهان را داده اند اما با درخواست عجیب هافبک پرسپولیس مواجه شده اند.
کامیابی نیا در صحبت با مدیران سپاهان درخواست دو میلیاردی خود را برای یک فصل ارائه داده که این خواسته مورد موافقت مدیران باشگاه اصفهانی قرار نگرفته است. کامیابی نیا این فصل با رقمی در حدود 900 میلیون برای پرسپولیس بازی کرد و به نظر نمی رسد سپاهان بتواند دو میلیارد تومان برای او هزینه کند.
اختلاف سپاهان و کامیابی نیا زیاد است و این می تواند به سود پرسپولیس باشد. پرسپولیسی که برای تمدید قرارداد با این هافبک 29 ساله عزم خود را جزم کرده است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار