تبلیغات

نقشه شوم رژیم صهیونیستی برای قدرت نمایی بیت المقدس

کابینه رژیم صهیونیستی روز یکشنبه لایحه ای رابه تصویب رساند که براساس آن رژیم صهیونیستی یک کشور یهودی به پایتختی بیت المقدس بوده و زبان رسمی آن زبان عبری خواهد بود.

به گزارش اسکای نیوز، براساس این لایحه قانونی که با نام «قانون ملی» به تصویب کمیسیون قانون گذرای کابینه رژیم صهیونیستی رسیده دیگر زبان عربی زبان رسمی رژیم صهیونیستی نیست.
پیشتر زبان عبری و عربی دو زبان رسمی رژیم صهیونیستی بود.
همچنین این قانون حق تعیین سرنوشت در سرزمین های اشغالی را تنها به یهودیان می دهد که براساس نظر منتقدان در صورت قانونی شدن این لایحه حقوق اقلیت هاتضعیف خواهد شد.
بنابراین گزارش، این لایحه برای اینکه تبدیل به قانون شود بایستی در چند نوبت در پارلمان رژیم صهیونیستی به تصویب اعضا برسد.
مقام های صهیونیستی در تلاش هستند با تصویب چنین قوانینی مظاهر اسلامی و عربی را در بیت المقدس و سرزمین های اشغالی نابود کنند.
پیشتر تشکیلات خود گردان فلسطینی به جامعه جهانی هشدار داده بود که صهیونیست ها تلاش های خود را برای تغییر ماهیت عربی و اسلامی بیت المقدس افزایش داده اند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار