تبلیغات

آتش‌سوزی در پارس جنوبی مهار شد

رئیس HSE پالایشگاه اول پارس جنوبی گفت: بخش کوره MRU پالایشگاه اول پارس جنوبی ۴۵ دقیقه بامداد امروز دچار آتش‌سوزی می‌شود که در کمتر از ۲۰ دقیقه توسط آتش‌نشانی مجتمع گازی پارس جنوبی مهار می‌شود.

به گزارش صبحانه،محمد محمودی در منطقه پارس جنوبی در عسلویه با بیان اینکه تجهیزات ایمنی مجتمع گازی پارس جنوبی از وضعیت بسیار مطلوبی برخوردار است اظهار داشت: واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست«HSE» مجتمع گازی پارس جنوبی از امکانات و تجهیزات پیشرفته‌ای برخوردار است که در صورت بروز بحران یا حادثه در کوتاه‌ترین زمان رسیدگی و مشکلات را برطرف می‌کند.

وی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در بخش کوره MRU پالایشگاه اول پارس جنوبی خاطر نشان کرد: این حادثه در 20 دقیقه بامداد امروز بخش کوره MRU  «ترین نخست» پالایشگاه اول رخ داد که گروه تخصصی آتش‌نشانی  مجتمع گازی پارس جنوبی در کمتر از 20 دقیقه آنرا مهار می‌کند.

رئیس HSE پالایشگاه اول پارس جنوبی با بیان اینکه این حادثه تلفات جانی نداشت تصریح کرد: این حادثه در یکی از واحدهای پالایشگاه اول که در حال تعمیرات است رخ داد که خوشبختانه به سبب آمادگی بالای  گروه رسیدگی به حوادث در کوتاه‌ترین زمان مهار شد.

محمدی با بیان اینکه این حادثه در ترین نخست پالایشگاه اول رخ داد افزود: پالایشگاه اول پارس جنوبی دوره تعمیرات اساسی خود را  با تلاش متخصصان مجتمع گازی پارس جنوبی سپری می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار