تبلیغات

کتابخانه ای از میان کتاب های زباله شده

خوزه آلبرتو می گوید ایده ی این ماجرا وقتی در ذهنش شکل گرفت که او یک نسخه از رمان کلاسیک روسی به نام "آناکارنینا" را در میان زباله ها پیدا کرد. او می گوید: آناکارنینا را پیدا کردم و آن را نگه داشتم،...

کتابخانه ای از میان کتاب های زباله شدهاختصاصی «تابناک با تو»؛ یک کارگر شهرداری در کشور کلمبیا موفق شد تا یک کتابخانه ی رایگان را افتتاح کند. ایده ی این اقدام قابل تحسین پس از جمع آوری نزدیک به هزاران کتاب از میان زباله ها و از درون سطل زباله اتفاق افتاد.
 

خوزه آلبرتو می گوید ایده ی این ماجرا وقتی در ذهنش شکل گرفت که او یک نسخه از رمان کلاسیک روسی به نام "آناکارنینا" را در میان زباله ها پیدا کرد. او می گوید: آناکارنینا را پیدا کردم و آن را نگه داشتم، بعد از گذشت بیست سال دوباره این کار را از سر گرفتم و اگر در میان زباله ها کتابی می دیدم آن را برمی داشتم و نگهداری می کردم. 

  آنا کارِنینا رمانی است نوشتهٔ لئو تولستوی، نویسندهٔ روسی. این رمان در آغاز به‌صورت پاورقی از سال ۱۸۷۵ تا ۱۸۷۷ در گاهنامه‌ای به چاپ رسید،  پیدا کردن یک نسخه از این کتاب الهام بخش خوزه آلبرتو شد

آنا کارِنینا رمانی است نوشتهٔ لئو تولستوی، نویسندهٔ روسی. این رمان در آغاز به‌صورت پاورقی از سال ۱۸۷۵ تا ۱۸۷۷ در گاهنامه‌ای به چاپ رسید، پیدا کردن یک نسخه از این کتاب الهام بخش خوزه آلبرتو شد

 

در حال حاضر او یک مجموعه ی شگفت انگیز از ۲۵ هزار جلد کتاب دارد. کتابخانه ی او از سال ۲۰۰۰میلادی کتاب ها را به مردم امانت می دهد. "خوزه آلبرتو" همچنین از سوی نمایشگاه های بین المللی کتاب در آمریکای لاتین و مکزیک دعوتنامه هایی برای حضور دریافت کرده است.

نکته ی جالب توجه این است که او در کودکی نتوانسته تحصیلات خود را به پایان برساند و در حال حاضر برای امتحانات پایانی و فارغ التحصیلی مدرسه آماده می شود. 

 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار