تبلیغات

حمله به بنیامین بهادری به خاطر آهنگ کبیر

حمله به بنیامین بهادری با خواندن دعای جوشن کبیر به سبک پاپ ، جنجال اهنگ کبیر از بنیامین بهادری ، بی احترامی به دعای جوشن کبیر توسط بنیامین بهادری

بنیامین بهادری با خواندن بخشی از دعای جوشن کبیر به سبک پاپ مورد حمله کاربران شبکه های مجازی قرار گرفته است کاربران معتقدند که به دعای جوشن کبیر اهانت کرده است.

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره انتشار قطعه موسیقی اجرا شده توسط بنیامین بهادری توضیحاتی منتشر کرد.
بنیامین بهادری خواننده پاپ کشور شب گذشته در واکنش به حمله تروریستی عناصر داعش به تهران، قطعه‌ای به نام «کبیر» منتشر کرد.

وی در این قطعه، بخش‌هایی از دعای جوشن کبیر (شامل ۱۰۰۱ نام از اسامی خداوند) را به صورت آهنگین همراه با موسیقی خوانده است.

حمله به بنیامین بهادری برای آهنگ کبیر

حمله به بنیامین بهادری به خاطر آهنگ کبیر

حمله به بنیامین بهادری به خاطر اهنگ جوشن کبیر

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره این قطعه خاطرنشان کرد: در پى انتشار قطعه «کبیر» که توسط آقاى بنیامین بهادرى اجرا و در فضاى مجازى منتشر شده است، برخى از مردم و دست اندرکاران حوزه موسیقى از دفتر موسیقى وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامى در مورد چگونگى انتشار آن سؤالاتى داشتند که بدین وسیله به اطلاع می‌رساند؛ اثر یادشده در خارج از کشور تهیه و منتشر گردیده و هیچ‌گونه مجوز انتشار از مراجع قانونى ندارد.»

پیش از بنیامین، محسن نامجو، خواننده و آهنگساز ایرانی به دلیل همراه‌کردن آیه‌‌هایی از قرآن کریم، مورد نقد واقع شده و حتی با حکم قضایی غیابی روبه‌رو شده است.

آهنگ کبیر با صدای بنیامین بهادری

دانلود این آهنگ

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار