تبلیغات

حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2

حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2 حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2 

سریال شهرزاد 2 با حضور بازیگران اخیر در مرحله توزیع قرار دارد و باید دید مردم از آن چطور استقبال خواهند کرد. رضا کیانیان در اینستاگرام درمورد این سریال نظر جالبی داد. رضا کیانیان در صفحه خود در اینستاگرام به اظهار نظر درمورد‌ سریال «شهرزاد» پرداخت.رضا کیانیان با انتشار تصویر‌هایي از نقش خود در فصل دوم «شهرزاد» درمورد فصل دوم این سریال نوشت.

این بازیگر در همین راستا نوشته هست: «دوشنبه ۲۹ خرداد میتوانید نخستین قسمت از فصل دوم سریال «شهرزاد» را ببییند. من فصل اول «شهرزاد» را دوست داشتم و سه بار درمورد‌اش نوشتم. برای فصل دوم نقشی به من توصیه شد که نتوانستم قبول نکنم. نقشی پر از تناقص پر از چالش‌هاي درونی و از همان نقش‌هایي که دوست دارم. در تولید سریال مثل حسن فتحی اکثر از انگشتان یک دست نداریم. تا به حال هر چه ساخته مفید بوده و در رأس همۀ شهرزاد بود.

و حالا فصل دوم «شهرزاد». همه ي وقت فصل دوم سخت‌تر از اولی هست. نوشتن و ساختنش جسارت می خواهد. به ویژه که اولی مفید باشد چون توقع بیننده بالا رفته هست. حالا با همین توقع بالا به مشاهده فصل دوم «شهرزاد» بنشینید. در روز دوشنبه ۲۹ خرداد که دست بر قضا روز تولد من هم هست.»

حرف های رضا کیانیان درمورد سریال شهرزاد 2

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار