تبلیغات

وقتی کلاه عجیب ملکه انگلیس سوژه می شود! +تصاویر

انتشار تصاویری از کلاه رنگی ملکه ۹۳ ساله بریتانیا در مراسم افتتاح مجلس عوام این کشور، به سوژه داغ کاربران و رسانه های مجازی تبدیل شده است!

 به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان؛ به نقل از دیلی اکسپرس، طرح و رنگ کلاه ملکه انگلیس که به پرچم اتحادیه اروپا شباهت داشت باعث به وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی از سوی رسانه‌ها و کاربران اینترنتی درخصوص برکسیت (خروج انگلیس از اتحادیه اروپا) شده است.

الیزابت دوم امروز (چهارشنبه) در مراسم افتتاح مجلس عوام انگلیس، کلاهی با رنگ و طرح پرچم اتحادیه اروپا بر سر داشت. این موضوع باعث  به وجود آمدن گمانه‌زنی‌هایی درخصوص انگیزه ملکه انگلیس از انتخاب چنین کلاهی شده است. برخی معتقدند ملکه انگلیس با انتخاب کلاهی به رنگ آبی و با طرح ستاره‌های طلایی قصد فرستادن پیام خاصی درخصوص خروج این کشور از اتحادیه اروپا را داشته است.

نگارنده گزارش در عین حال می افزاید: از آنجایی که ملکه به بی‌طرفی در مسائل سیاسی شهرت دارد، بعید به نظر می رسد که وی از انتخاب چنین کلاهی نیت خاصی داشته باشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار