تبلیغات

جایزه محمدرضا گلزار در جشن حافظ +عکس

شوخی مهران مدیری با امین حیایی و محمدرضا گلزا در جشن حافظ ۹۶

در این بخش مراسم، مدیری که امین حیایی را در تصویر دید، گفت: ما سلیبریتی هستیم اما او چارلیبریتی است، اصلا ماها یه لیبریتی هستیم. گلزار را ببینید، اصلا با این تیپ ها من باید به خانه بروم.

همسر محمدرضا گلزار عکس جدید محمدرضا گلزار تصاویر جشن حافظ بیوگرافی محمدرضا گلزار برندگان جوایز جشن حافظ اینستاگرام محمدرضا گلزار

جایزه ویژه هیات داوران برای محمدرضا گلزار

در ادامه امیر پوریا برای اهدای تندیس ویژه هیات داوران روی صحنه آمد و گفت: این جایزه بسیار مهم است، من اینجا هستم که از سوی دیگر داوران جایزه را به کسی اهدا کنیم که سال ها پیش وقتی علی معلم با او مصاحبه کرد از آثار او یاد کرد. او گفت این جایزه توسط حمید نعمت الله و علیرضا رییسیان اهدا می شود. رییسیان با حضور روی سن گفت: تا شقایق هست زندگی باید کرد، امشب افراد زیادی هستند و یاد علی زنده است.

همسر محمدرضا گلزار عکس جدید محمدرضا گلزار تصاویر جشن حافظ بیوگرافی محمدرضا گلزار برندگان جوایز جشن حافظ اینستاگرام محمدرضا گلزار

وی افزود: همیشه ستاره ها لطافت آسمان هستند و قرار است امشب به یک ستاره جایزه بدهیم. این جایزه به محمدرضا گلزار برای ایفای نقش در عاشقانه و سلام بمبئی اهدا می شود. گلزار با تشکر از هیات داوران گفت: جای معلم خالی است، مطمئنم که شما هم با من هم عقیده هستید که نمی شود تصور کرد او حضور ندارد، من این جایزه را بعد از ۱۷ سال به فال نیک می گیردم و از عوامل این دو پروژه و هوادارانم که حامی من بودند تشکر می کنم.

منبع: وبسایت ساتین

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( '

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار