تبلیغات

آغاز شمارش معکوس برای اعدام قاتل گوش‌ بر

کد خبر: 163820تاریخ انتشار : ۱۳:۱۴:۱۱ - سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶

با تائید حکم سه بار قصاص «قاتل گوش‌بر» در دیوان عالی کشور، متهم در آستانه طناب دار قرار گرفت. www.dustaan.com آغاز شمارش معکوس برای اعدام قاتل گوش‌ بر آغاز شمارش معکوس برای اعدام قاتل گوش‌ بر

او مردی ۲۳ساله است که دو مرد و یک زن را کشته و گوش‌های زن را برای اثبات وفاداری به همسرش بریده بود.

به گزارش جام‌جم، ۴ مرداد ۹۳، جسد یک راننده آژانس در شهرک ولیعصر پیدا شد. مردی ۲۳ ساله به نام مجید، آخرین بار با مقتول دیده شده بود.

کارآگاهان پس از چند ماه جست‌وجو، او را دستگیر کردند و در بازرسی از خانه‌اش یک قوطی حاوی الکل که دو گوش بریده شده انسان داخل آن بود، کشف کردند. همزمان جسد زنی ۲۴ ساله در اطراف یافت‌آباد پیدا شد که گوش‌های بریده شده متعلق به این زن بود.

مجید در بازجویی‌ها به قتل راننده آژانس و زن جوان اعتراف کرد و گفت: «مدتی قبل از راننده آژانس مقادیری پول قرض گرفتم. چند بار از من خواست پولش را پس بدهم، اما توانایی این کار را نداشتم. روز حادثه سوار خودرویش شده بودم که بحث پول پیش کشیده شد. با هم درگیر شدیم و من با چاقو او را کشتم.»

متهم درباره قتل زن جوان و بریدن گوش‌هایش نیز گفت: «چند ماه پیش با معصومه آشنا شدم و همین موضوع باعث اختلاف من و همسرم شد. به او گفتم چیزی بین من و معصومه نیست، اما گفت باید به این دوستی پایان بدهی تا باور کنم. از طرفی معصومه هم مدام برایم مزاحمت ایجاد می‌کرد، برای همین نقشه قتلش را کشیدم. روز حادثه او را به یافت‌آباد کشاندم و با چاقو چند ضربه به گردنش زدم. برای اثبات وفاداری به همسرم، گوش‌هایش را بریدم، در قوطی الکل انداختم و در آشپزخانه گذاشتم. همسرم با دیدن آن خیلی ترسید.»

تحقیقات کارآگاهان به پایان خود نزدیک شده بود که همسر متهم به کلانتری مراجعه کرد و پرده از قتل سوم برداشت. او گفت: «مجید چند روز قبل تعدادی لوازم خودرو و دو گوشی تلفن همراه به خانه آورد و گفت آنها را از یک نفر امانت گرفته است. من گوشی را بررسی کردم و عکس پسر جوانی را در آن دیدم. روز بعد به خیابان رفته بودم که با حجله همان پسر روبه‌رو شدم. همسایه‌ها می‌گفتند او به قتل رسیده و وسایلش هم دزدیده شده است.»

با افشای این راز، مجید به سومین قتل نیز اعتراف کرد و گفت: «مقتول را از قبل می‌شناختم، اما اختلافات قدیمی رابطه‌مان را تیره کرده بود. روز حادثه با او قرار گذاشتم تا به اختلافاتمان پایان بدهم، اما دوباره با هم درگیر شدیم و من با چاقو او را کشتم، سپس جسدش را در محلی خلوت رها کردم و وسایلش را دزدیدم.»

با اعتراف متهم به هر سه قتل، کیفرخواست پرونده صادر شد و برای رسیدگی در اختیار شعبه دهم دادگاه کیفری استان تهران به ریاست قاضی محمدباقر قربان‌زاده قرار گرفت. در جلسه دادگاه، اولیای دم هر سه مقتول درخواست قصاص کردند و متهم نیز بار دیگر به جرم خود اعتراف کرد. در پایان دادگاه، قضات متهم را به سه بار قصاص نفس و پرداخت دیه صدمات غیرمنتهی به فوت محکوم کردند که این حکم چندی پیش در دیوان‌عالی کشور تائید شد.

' ); w.anetworkParams[ ad.id ] = ad; d.write( ' http://www.dustaan.com/?p=163820

به اشتراگ بگذارید!

گوگل پلاس کلوب فیسبوکــ فیسنما

برچسب ها

اخبار حوادث ایران - اخبار داغ و جنجالی روز اخبارروز اعدام خبر عکس قتل و جنایت قصاص وبگردی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار