تبلیغات

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شما

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شما طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شما 

فال و طالع بینی عاشقانه را برایتان حاضر نموده ایم که می‌توانید برای هفت روز آینده تان آن را بخوانید و از واقعیت هاي عاشقانه خود با خبر شوید. 

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شما

فروردین
اگر عشق سابقتان مجدد برگشت چندان تعجب نکنید. هر دو مجدد به هم علاقمند میشوید و ارتباط خوبی را از نو شروع میکنید. لحظات خوبی را با هم سپری خواهید کرد و از کارها و گفته هاي قبل پشیمان هستید. گرچه برگرشتن او حتماً صرف این نیست که باید به او شانس مجدد بدهید. احتیاط کنید و کاری نکنید که مجدد پشیمان شوید.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شمااردیبهشت
عطارد این هفته وارد بخش منزل و خانواده طالع شما شده هست و ممکن هست کمی آشفتگی در زندگی عاشقانه شما ایجاد کند. کارهایی که انجام می‌دهید کمی خانواده را شگفت زده می‌کند چون انها کارهایی که میکنید و فردی که انتخاب کرده‌اید را تایید نمیکنند.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شماخرداد
ممکن هست تصمیمات رمانتیک اخیرتان را پیش بینی کرده باشید. این هفته عطارد همزمان وارد بخش روابط طالع شما و برج اسد شده هست در نتیجه ذهن تان درگیر یک عشق قدیمی می‌شود یا در ارتباط عشق کنونی تان کمی سردرگم میشوید. کوشش کنید تا اواسط هفته هیچ تصمیم مهم یا حرکت بزرگی نکنید.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شماتیر
ماه وارد بخش روابط دوستانه طالع شما شده هست در نتیجه با پرطرفدار تان روابط عاطفی خیلی خوبی را تجربه خواهید کرد. کوشش کنید زمان بیشتری را برای با هم بودن برنامه ریزی کنید تا روابط بهتری را با هم داشته باشید. این هفته روی عدم تفاهم هایي که در ارتباط با مسائل مالی داشتید کار می‌کنید.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شمامرداد
این هفته آن ارتباط خوبی که انتظارش را داشتید با پرطرفدار نخواهید داشت. عطارد حرکت معکوس در علامت شما دارد و تا اواسط هفته در همین اوضاع باقی میماند. در این روزها همسرتان از حرف هاي شما دچار سوءتفاهم می‌شود و این شما را خشمگین می‌کند. اجازه ندهید این مسائل کوچک تبدیل به بحث و درگیری هاي بزرگ در ارتباط شود. یادتان نرود که همه ي چیز در چند روز آینده به خوبی و خوشی خواهد گذشت.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شماشهریور
اگر مسائل حل نشده قبل باعث شده نتوانید یک ارتباط رمانتیک بی دردسر را تجربه کنید اکنون برترین زمان برای رفع این مسائل هست. نزد یک روان شناس بروید و روی این مسائل کار کنید حتی اگر نیاز به تذکر تجربیات تلخ قبل تان باشد. شما سزاوار عشق بلاشرط هستید.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شمامهر
این هفته شما و پرطرفدار مجدد با رفقا قدیمی ارتباط برقرار می‌کنید و لحظات خوبی را با انها می گذرانید. هر دو یک هدف مشترک دارید و این روزها تلاش زیادی برای رسیدن به آن هدف می‌کنید. در اثر صحبتی که این چند روزه با هم داشتید به این نتیجه می‌رسید که الان برترین روزها را در کنار هم می گذرانید.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شماآبان
پیش بینی هایي درمورد زندگی حرفه اي و تصمیماتی که اخیرا در این ارتباط داشتید کرده‌اید. درمورد این موضوع با همسرتان گفتگو کنید و نظرش را بخواهید. احتمالا خودتان به تنهایی نتوانید اوضاع را به روشنی ارزیابی کنید. اگر تا کنون احساس میکردید که ازدواج مانع رسیدن شما به موفقیت می‌شود این هفته برترین زمان برای تغییر چنین دیدگاهی هست

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شماآذر
تصمیم می‌گیرید با هم به سفر بروید و قسمت هاي دیگر جهان را نیز تجربه کنید. به دنبال ماجراجویی هاي رمانتیک و عاشقانه هستید. امکان دیگر طالع تان این هست که در پی فعالیتی که برای رشد معنوی خود انجام می‌دهید مجدد با عشق سابق تان برخورد خواهید داشت و مجدد یک شانس دیگر به او خواهد داد

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شمادی
این هفته شما و پرطرفدار تصمیماتی که قبلا در ارتباط با مسائل مالی گرفته بودید را ارزیابی خواهید کرد. احتمالا هیچ نکته منفی در این تصمیمات وجود نداشته باشد اما نکته بحث تان این هست که روشهای قبل به درد آینده نمی‌خورد و بهتر هست مسیر دیگری را برای ادامه انتخاب کنید. در نهایت مسیری را برای ادامه پیدا میکنید.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شمابهمن
این هفته عطارد وارد بخش روابط دوستانه طالع شما شده و تا اواسط هفته همانجا باقی می‌ماند. این روزها احساس میکنید روابط تان کمی گیج کننده و بد شده هست. بحثی که در قبل بی نتیجه باقی باقیمانده بود را مجدد پیش می‌کشید و برای حل آن تلاش میکنید. حل این مسئله روابط شما را بهتر خواهد کرد.

طالع بینی و فال هفت روزه عاشقانه شمااسفند
این هفته تصمیم می‌گیرید که تقسیم کار داشته باشید چون احساس می‌کنید که فقط یکی از شما بیشترین بار را به دوش خود میکشد. پس فهرست کارهای هرروز را بنویسید تا هم کارها و هم ارتباط به خوبی پیش برود. کوشش کنید در برنامه ریزی هاي تان وظایف تنها به دوش یک نفر محول نشود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار