تبلیغات

معضل دفاع راست در تیم قلعه‌نویی

امیرقلعه نویی در شرایطی باید تیمش را مقابل استقلال تهران ارنج کند که در پست دفاع راست با مصدومیت و محرومیت بازیکنان مورد نظرش روبرو است.

علی حمام طی سال های گذشته مدافع راست سبزپوشان در لیگ برتر بوده، اما این بازیکن با حضور امیرقلعه نویی جایگاه خود را از دست داد و دانیال اسماعیلی فر که فصل گذشته در پست هافبک تدافعی به میدان می رفت در دیدارهای ابتدایی لیگ هفدهم برای بازی در پست دفاع راست انتخاب شد.
اسماعیلی فر اما در دیدار برابر فجرسپاسی شیراز که در جام حذفی برگزار شد، با شکستگی از ناحیه بینی روبرو شد و روزهای واپسین دوران نقاهت را پشت سر می گذارد.
حمام در دیدار برابر استقلال خوزستان جایگزین دانیال اسماعیلی فر شد، اما مصدوم شد تا در دیدار برابر استقلال تهران قلعه نویی مجبور به انتخاب جدیدی شود.
مهدی رجب زاده فصل قبل در این پست به میدان رفت؛ ولی این بازیکن باتجربه هم مصدوم است و سرمربی سبزها به ناچار باید دست به انتخاب های دیگری بزند.
حضور محمدرضا حسینی هافبک راست ذوب آهن در پست دفاع راست و یا استفاده از نژاد مهدی انتخاب های محتمل قلعه نویی در دیدار حساس برابر استقلال هستند؛ با این حال نمی‌توان پیش بینی دقیقی از انتخاب سرمربی ذوب آهن در این پست داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار