تبلیغات

زمان پخش و تکرار مسابقه آب و آتش از شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش و تکرار مسابقه آب و آتش از شبکه نسیم + جزئیات

زمان پخش مسابقه آب و آتش , ساعت پخش مسابقه آب و آتش , بازپخش مسابقه آب و آتش , مسابقه آب و آتش , زمان پخش و تکرار مسابقه آب و آتش از شبکه نسیم

مسابقه آب و آتش شبکه نسیم

آب و آتش عنوان برنامه جدید شبکه نسیم است که در قالب مسابقه تلویزیونی و با جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی میهمان خانه‌ های علاقه‌ مندان خواهد بود.

با توجه به برنامه‌ ریزی‌ های انجام شده، مسابقه آب و آتش از شنبه ۲۰ آذر ماه روی آنتن شبکه نسیم می‌ رود و رقابت مردان ورزشکار برای کسب جایزه ١٠٠ میلیون تومانی به نمایش گذاشته می‌ شود.

زمان پخش و تکرار مسابقه آب و آتش از شبکه نسیم

مسابقه آب و آتش از شنبه ۲۰ آذر ماه روزهای شنبه دوشنبه و چهارشنبه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه نسیم پخش می شود و تکرار اول آن روز،بعد ساعت ۰۰:۳۰ بامداد، بازپخش دوم آن ساعت ۷:۰۰ صبح، تکرار سوم آن ساعت ۱۳:۰۰ ظهر و تکرار چهارم آن ساعت ۱۸:۳۰ بعد از ظهر از شبکه نسیم پخش می شود.

مسابقه آب و آتش در دو مرحله آبی و یک مرحله خاکی در کنار دریاچه چیتگر تصویر برداری شده، مراحلی که هر کدام چند مانع بزرگ را در خود جای داده و فضا را برای گذر شرکت‌کنندگان مهیج کرده بود.

این مسابقه در روزهای زوج و با ۴ گروه ۴ نفره، پخش می شود.

شرکت‌کنندگان جز ۴ هزار ثبت‌نامی اولیه مسابقه هستند و بعد از گذر از مراحل مختلف تست‌های ورزش و آمادگی جسمانی، مجوز حضور در برنامه را پیدا کرده‌اند.

این مسابقه در هر مرحله موانع مختلفی را بر سر راه خود دارد که طی کردن هر یک از آنها، امتیاز بالایی را به گروه‌ های شرکت‌کننده اختصاص می‌دهد، و در پایان امتیازهای شرکت‌کنندگان در مراحل مختلف جمع زده می‌شود و گروه برنده بعد از دریافت ۲۰ میلیون ریال هدیه نقدی، شانس حضور در مرحله نیمه نهایی و کسب جایزه یک میلیارد ریالی را پیدا می‌کند.

گفتنی است مسابقه تلویزیونی آب و آتش به تهیه کنندگی غلامرضا بختیاری از شنبه ٢٠ آذرماه، روزهای زوج ساعت ٢١ از شبکه نسیم پخش خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار