تبلیغات

تلاش دختر محجبه در مراسم انتخاب دختر شایسته آمریکا/تصاویر

دختر ۱۹ ساله با حجاب کامل اسلامی در مراسم انتخاب دختر شایسته آمریکا حاضر شد.

حضور یک دختر با حجاب کامل اسلامی در مراسم انتخاب نماینده ایالت مینه سوتا برای حضور در مراسم دختر شایسته آمریکا, حاشیه ساز شده است.

Halima Aden حلیمه ایدن دختر ۱۹ ساله ایست که در سومالی بدنیا آماده است. این دختر در کودکی به همراه خانواده اش به آمریکا مهاجرت کرده است.
حضور حلیمه ایدن با حجاب اسلامی در مراسم انتخاب دختر شایسته آمریکا ۱

تلاش دختر محجبه در مراسم انتخاب دختر شایسته آمریکا/تصاویر

حلیمه همچنان حجاب اسلامی خود را حفظ کرده و با این وجود در مراسم انتخاب نماینده شهر مینه سوتا برای مراسم دختر شایسته آمریکا شرکت کرده است.

X دختر محجبه در مراسم دختر شایستهX دختر شایسته با پوشش کاملX دختر شایسته ۲۰۱۵X دختر شایسته ۲۰۱۶X دختر شایسته ایران ۱۳۵۵X مطالب جالبX اخبار گوناگونX مطالب گوناگونX خبرهای گوناگونX جدیدترین مطالب سرگرم کننده

حضور حلیمه ایدن با حجاب اسلامی در مراسم انتخاب دختر شایسته آمریکا ۲

تلاش دختر محجبه در مراسم انتخاب دختر شایسته آمریکا/تصاویر

این دختر ۱۹ ساله می گوید که حجاب باعث محدودیت وی نشده و در تلاش است با رفتار خود,  طرز تفکر مردم درباره مسلمان ها را تغییر دهد.

منبع : بزرگترین سایت تفریحی و سرگرمی و عکس های داغ روز ایران و جهان داستان موزیک آهنگ رمان های جدید عاشقانه علمی مطالب جالب و خواندنی از همه جا تصاویر جالب و دیدنی عاشقانه جوک خنده دار طنز دانستنی های روز دنیا اطلاعات زناشویی شعر اشعار و … www.3pide.ir

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار