تبلیغات

ازدواج مخفیانه فاکس با کتی هولمز +عکس

ظاهرا این روزها ازدواج مخفی بین چهره های مشهور هالیوود به امری متداول تبدیل شده است. تا به حال رسانه ها اخبار ازدواج چندین زوج هالیوودی را منتشر کرده اند که ترجیح داده اند دور از چشم پاپاراتزی ها و در بین آشنایان و افراد بسیار نزدیک به خود ازدواج شان را جشن بگیرند.

ازدواج مخفیانه فاکس با کتی هولمز

شایعه ازدواج مخفیانه فاکس و کتی هولمز

ظاهرا این روزها ازدواج مخفی بین چهره های مشهور هالیوود به امری متداول تبدیل شده است. تا به حال رسانه ها اخبار ازدواج چندین زوج هالیوودی را منتشر کرده اند که ترجیح داده اند دور از چشم پاپاراتزی ها و در بین آشنایان و افراد بسیار نزدیک به خود ازدواج شان را جشن بگیرند. نمونه اش «آنجلینا جولی» و «برد پیت». اکنون اما دوباره بحث ها در مورد ازدواج مخفی دو زوج دیگر بالا گرفته است. آنطور که وب سایت آمریکایی «هالیوود لایف» نوشته است، به نظر می رسد «کتی هولمز» و «جیمی فاکس» به صورت مخفیانه با هم ازدواج کرده اند.

 ازدواج مخفیانه فاکس با کتی هولمز

ازدواج مخفیانه فاکس و کتی هولمز

البته مدت هاست رسانه ها از رابطه این دو خبر داده اند اما هیچ گاه به صورت رسمی ارتباط فاکس و هولمز تایید نشده است. با این حال این وب سایت با بررسی دقیق عکسی که روز پنجشنبه از هولمز منتشر شد، حلقه ای را در انگشت چپ او تشخیص داده است.

اما این همه شایعه ها پیرامون این دو نیست. یک مجله انگلیسی نیز یک روز قبل از انتشار این عکس نوشته است که آنها نه تنها ازدواج کرده اند که منتظر تولد نخستین فرزندشان هم هستند. ظاهرا همه چیز در هالیوود خیلی سریع پیش می رود.

روزنامه هفت صبح

اخبار مرتبط:

دختر تام کروز و کتی هولمز از کودکی تا حال +عکس

افسردگی دختر تام کروز و کتی هولمز پس از جدایی آنها!

خانه رویایی تام کروز و کتی هولمز پیش از طلاق +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار