تبلیغات

سریال کافی Yeter خلاصه داستان و قسمت آخر فیلم کافی + عکس

سریال کافی Yeter خلاصه داستان و قسمت آخر فیلم کافی خلاصه قسمت های سریال کافی و قسمت آخر فیلم کافی شبکه جم

باز هم فیلم ترکیه ای و این بار فیلم کافی Yeter فیلمی که تا از شبکه جم پخش خواهد شد .

سریال کافی Yeter

سریال کافی

سریال کافی به تازگی از شبکه جم تبلیغ میگردد و فیلم ترکیه ای کافی از شبکه جم پخش میگردد که این سریال مثل سایر فیلم های ترکیه ای عاشقانه خواهد بود .

کافی Yeter سریال درام ترکیه ای است که از سایت معتبر imdb امتیار 7 از 10 را دریافت کرده است .

بازیگران سریال ترکیه ای کافی که از ستارگان مشهور هستند میتوان نام ویلما الس Wilma Elles و پلین کاراهان Pelin Karahan و یوردار اکور Yurdaer Okur نام برد .

خلاصه سریال کافی را در این مطلب میتوانید بخوانید که در این مطلب خلاصه قسمت های فیلم کافی را به همراه قسمت آخر فیلم کافی قرار خواهیم داد .

قسمت آخر سریال کافی را به زودی در همین مطلب برای شما عزیزان مشتاق فیلم کافی قرار خواهیم داد .

در آغاز مطلب یک نگاه کلی از فیلم کافی را برای شما قرار خواهیم داد تا با خواندن این کلی گویی کمی با فیلم آشنا شوید .

سریال کافی Yeter

آیلین و یکتا در سریال کافی

خلاصه کلی سریال کافی Yeter :

آیلین با یکتا هارمانلی جراح مغز و اعصاب ازدواج میکنه..یکتا دوست داره همه چی روبراه باشه و آدم حساسیه..زندگی آیلین با شناخت چهره واقعی شوهرش به کابوس تبدیل میشه.

اولین بچشون “کان” مثل پدرش خشنه..آیلین وقتی متوجه میشه برای بار دوم حاملست برای نجات یافتن از شوهرش با دوستاش نقشه میکشند..به شوهرش وانمود میکنه که بچه دومش موقع زایمان مرده .

بچه را برای یه مدت به داداش و زن داداشش میده که بچه ندارن زن داداشش به جای پول حاضر میشه این رازو نگهداره و از بچه سرپرستی کنه.. ۵سال میگذره آیلین برای فرار از پیش شوهرش به قدر کافی پول ذخیره میکنه ولی همه ی نقشه هاش با پیدا کردن پولش از طرف یکتا خراب میشه .

سریال کافی Yeter

آیلین فیلم کافی

از طرف دیگه چون زن داداشش اون پولی که از آیلین انتظار داره نمیگیره عصبانی میشه..وضعیت رو با شوهرش در میان میزاره…اونم برای پول گرفتن به یکتا خبر میده که بچه نمرده…بااین وجود زندگی آیلین غیرقابل تحمل میشه.. در این گرداب فقط یکی بهش کمک میکنه…عشق جوونیش “اوراس”..

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات لینکی

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار